V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Ing. Július Pavčo, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 5. 1. 2011. Vo vedení firmy: Július Pavčo. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 160 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 5. 12. 2011 (§7a)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2022, +128 %
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1 500 € | 3 800 € | 5 650 € | 5 240 € | 2 300 € | 2 300 € | 4 000 € | 6 680 € | 9 500 € | 8 580 € | 12 945 € | 9 642 € | 9 185 € |
| Výsledok hospodárenia | 160 € | 478 € | 1 353 € | 299 € | 220 € | 169 € | 57 € | 128 € | 145 € | 1 886 € | 3 272 € | 148 € | 0 € |
| Aktíva spolu | 8 572 € | 8 571 € | 8 093 € | 6 943 € | 6 644 € | 6 424 € | 6 255 € | 6 198 € | 6 070 € | 6 886 € | 8 672 € | 5 399 € | 5 478 € |
| Vlastné imanie | 3 572 € | 8 571 € | 8 093 € | — | 6 644 € | 6 424 € | 6 255 € | 6 198 € | 6 070 € | 6 886 € | 8 672 € | 5 399 € | 5 478 € |
| Podané | 22. 3. 2026 | 16. 3. 2025 | 10. 3. 2024 | 7. 3. 2023 | 26. 2. 2022 | 26. 2. 2021 | 1. 3. 2020 | 18. 2. 2019 | 12. 2. 2018 | 20. 3. 2017 | 17. 2. 2016 | 11. 3. 2015 | 10. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 5. 1. 2011
- 15 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 69814/B
- Základné imanie
- 5 000 €
- Hlavná činnosť
- 70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
3 zapísané činnosti
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2011
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 22. 3. 2026 · 3 záznamy
- 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 5. 12. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023167718
- 5. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 22. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45978158