SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45978301

QUANTUMS TECHNOLOGIES s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
45978301
DIČ
2023183382
Sídlo
Panónska cesta 4/A, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľDavid Sabo

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

QUANTUMS TECHNOLOGIES s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 25. 1. 2011. Vo vedení firmy: David Sabo. V roku 2025 mala firma tržby 1,3 mil. € (+164,9 %) a zisk 101 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať111. z 2 205 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,3 mil. €
Za rok
+165 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014×4,22015+26 %2016+216 %2017+50 %2018+57 %2019−23 %2020+61 %2021+6 %2022−8 %2023+66 %2024+10 %2025+165 %
  • Najlepší rok
    2014, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,0 %
    +7,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    67,5 %
    +64,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,1 %
    +26,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,8 %
    −23,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 269 132 €479 046 €435 053 €262 806 €286 980 €271 612 €168 590 €220 302 €140 329 €93 862 €29 731 €23 630 €5 674 €
Výsledok hospodárenia100 935 €1 715 €1 799 €−55 894 €−18 275 €−56 343 €−67 024 €1 225 €397 €15 914 €−31 137 €−18 993 €−11 887 €
Aktíva spolu372 031 €284 848 €429 975 €96 562 €112 101 €83 998 €68 809 €95 078 €81 140 €68 270 €16 134 €−1 353 €2 662 €
Vlastné imanie149 565 €48 629 €46 916 €−143 357 €−87 463 €−69 189 €−12 846 €54 177 €52 952 €52 554 €−29 381 €−19 837 €−12 731 €
Podané29. 6. 202626. 6. 20251. 7. 20246. 6. 202329. 6. 202229. 6. 20211. 11. 202023. 6. 201924. 6. 201828. 6. 201728. 6. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
111. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023183382
platiteľ od 1. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 3 e-maily · 6 webov firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 4/A, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 70177/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2011
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2011
  • počítačové služby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 223 tis. € · posledná 29. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)Zmluva o spolupráci a poskytnutí pomoci—29. 9. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasRÁMCOVÁ DOHODA—10. 2. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasRÁMCOVÁ DOHODA—10. 2. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlas RÁMCOVÁ DOHODA—10. 2. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasKÚPNA ZMLUVA16 tis. €26. 9. 2025
  • Slovenská televízia a rozhlasRÁMCOVÁ DOHODA—5. 5. 2025
  • Slovenská televízia a rozhlasRÁMCOVÁ DOHODA85 tis. €13. 11. 2024
  • Rozhlas a televízia SlovenskaKÚPNA ZMLUVA32 tis. €27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025111. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2019Presun sídlaPanónska cesta 4/A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Karpatské námestie 10A Bratislava
  3. 28. 5. 2015Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislavapredtým Sliačska 10 Bratislava
  4. 1. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023183382
  5. 25. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45978301

QUANTUMS TECHNOLOGIES s. r. o. – tržby 1,3 mil. € – IČO 45978301