SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45979511

Rubenza Pharma s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2011

predtým Vasi Marina s. r. o.

IČO
45979511
DIČ
2023173823
Sídlo
Gazdovská 772/21, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľDr. Zsolt Szőke-Molnár+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rubenza Pharma s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 12. 1. 2011. Vo vedení firmy: Dr. Zsolt Szőke-Molnár, Dr. Barnabás Dobrossy a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 116 tis. € (−36,0 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2502. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
116 tis. €
Za rok
−36 %
Od 2014
+451 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015×18,42016+60 %2017+68 %2018−4 %2019−12 %2020−67 %2021−28 %2022−28 %2023−17 %2024+44 %2025−36 %
  • Najlepší rok
    2015, ×18,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,8 %
    +26,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    78,2 %
    +111,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    130,9 %
    −83,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby115 678 €180 674 €125 412 €150 259 €207 776 €287 770 €871 119 €994 804 €1 032 274 €616 027 €386 030 €21 000 €—
Výsledok hospodárenia24 026 €−9 645 €−44 090 €2 917 €6 466 €−13 508 €11 179 €22 528 €7 495 €12 767 €9 918 €15 036 €−5 217 €
Aktíva spolu30 722 €29 346 €56 552 €62 602 €71 005 €85 722 €94 997 €161 023 €167 603 €160 805 €131 223 €31 681 €12 488 €
Vlastné imanie−9 491 €−33 516 €−23 872 €19 994 €17 077 €10 611 €24 119 €35 505 €20 472 €25 744 €37 932 €28 014 €—
Podané2. 3. 202620. 3. 202528. 4. 20245. 4. 202311. 5. 20225. 5. 202125. 3. 20201. 3. 201918. 3. 20188. 2. 20174. 2. 201614. 3. 201523. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2502. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023173823
platiteľ od 21. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gazdovská 772/21, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 28168/N
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Vasi Marina s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • administratívne službyod 2014
  • reklamné a marketingové službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 31. 5. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252502. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

34 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 34.

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 3. 2022Nový spoločníkVilmos Pék, podiel 13 %
  3. 15. 2. 2022Nový člen vedeniaVilmos Pék, konateľ
  4. 8. 2. 2014Zmena obchodného menaRubenza Pharma s. r. o.predtým Vasi Marina s. r. o.
  5. 8. 2. 2014Nový spoločníkDr. Zsolt Szőke-Molnár, podiel 43,5 %
  6. 8. 2. 2014Nový spoločníkDr. Barnabás Dobrossy, podiel 43,5 %
  7. 27. 1. 2014Nový člen vedeniaDr. Zsolt Szőke-Molnár, konateľ
  8. 27. 1. 2014Nový člen vedeniaDr. Barnabás Dobrossy, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45979511

Rubenza Pharma s. r. o. – tržby 116 tis. € – IČO 45979511