SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45979766

ProCity Managment, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým Lucia Tuleková Henčelová, s.r.o.

IČO
45979766
DIČ
2023198903
Sídlo
Balkánska 268/75, 851 10 Bratislava – Rusovce
firmy v okolí

KonateľPhDr. Lucia Tuleková Henčelová, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ProCity Managment, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rusovce, v registri od 15. 2. 2011. Vo vedení firmy: Lucia Tuleková Henčelová. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať328. z 616 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
×36200
020 tis.40 tis.2014—2016−55 %2017+91 %2020−100 %2025×36200
  • Najlepší rok
    2025, ×36200

Ukazovatele 2025

  • Marža
    63,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,2 %
    +68,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,7 %
    +48,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,4 %
    +27,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162014
Tržby36 200 €————1 €——6 300 €3 300 €7 280 €
Výsledok hospodárenia22 930 €−522 €−132 €−108 €−108 €−104 €−338 €−2 233 €−1 023 €2 226 €5 664 €
Aktíva spolu51 336 €13 115 €13 297 €13 429 €13 537 €13 645 €13 749 €14 087 €22 236 €17 827 €15 022 €
Vlastné imanie35 705 €12 775 €13 297 €13 429 €13 537 €13 645 €13 749 €14 087 €16 319 €17 341 €13 486 €
Podané13. 3. 202625. 1. 202515. 2. 202427. 2. 202321. 1. 202226. 2. 202110. 2. 202019. 2. 201917. 2. 201820. 3. 201718. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
328. z 616 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Balkánska 268/75, 851 10 Bratislava – Rusovce
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 70711/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8559 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Lucia Tuleková Henčelová, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rusovce.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • administratívne služby,od 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • vydavateľská činnosť,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8559), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025328. z 616
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 2. 2026Zápis konečného užívateľa výhodPhDr. Lucia Tuleková Henčelová PhD.
  3. 26. 6. 2025Zmena obchodného menaProCity Managment, s. r. o.predtým Lucia Tuleková Henčelová, s.r.o.
  4. 26. 6. 2025Presun sídlaBalkánska 268/75 Bratislava - mestská časť Rusovcepredtým Pohraničníkov 60 Bratislava
  5. 26. 6. 2025Nový spoločníkPhDr. Lucia Tuleková Henčelová, PhD., podiel 100 %
  6. 2. 6. 2025Nový člen vedeniaPhDr. Lucia Tuleková Henčelová, PhD., konateľ
  7. 15. 2. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45979766

ProCity Managment, s. r. o. – tržby 36 tis. € – IČO 45979766