SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45980683

FOREST LUX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2011

predtým X POWER s.r.o.

IČO
45980683
DIČ
2023163571
Sídlo
Zelená 2C/X3, 974 04 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľKyryl Kalmykov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FOREST LUX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 4. 1. 2011. Vo vedení firmy: Kyryl Kalmykov. V roku 2025 mala firma tržby 458 tis. € (+14,2 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať163. z 1 596 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
458 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+751 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−22 %2015+23 %2016+290 %2017+83 %2018−42 %2019+57 %2020+7 %2021−31 %2022−40 %2023+133 %2024+15 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +19,5 %
  • Najlepší rok
    2016, +290 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,9 %
    −14,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,0 %
    +8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,2 %
    −16,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby458 165 €401 330 €347 791 €149 517 €247 579 €360 982 €336 830 €214 807 €370 846 €202 425 €51 959 €42 238 €53 809 €
Výsledok hospodárenia18 866 €21 387 €2 833 €8 852 €−9 831 €−6 077 €22 184 €13 325 €22 338 €13 993 €−21 477 €2 696 €−1 261 €
Aktíva spolu104 531 €233 359 €105 862 €92 696 €60 906 €139 602 €95 038 €71 566 €91 643 €40 189 €18 857 €12 514 €6 701 €
Vlastné imanie29 086 €26 887 €17 295 €18 344 €11 775 €21 607 €44 334 €32 638 €19 313 €−2 923 €−16 916 €4 561 €1 865 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202525. 6. 202414. 6. 202314. 6. 20226. 3. 202125. 2. 202022. 2. 201922. 3. 201817. 3. 201731. 3. 201617. 2. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
163. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023163571
platiteľ od 3. 2. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zelená 2C/X3, 974 04 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19442/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
X POWER s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2011
  • kuriérske službyod 2011
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2011
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025163. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

76 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 76.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 2. 2024Nový spoločníkKyryl Kalmykov, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2020Presun sídlaZelená 2C/X3 Banská Bystricapredtým Námestie SNP 16 Banská Bystrica
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodOksana Avramenko
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodSergiy Kalmykov
  6. 1. 6. 2017Nový člen vedeniaKyryl Kalmykov, konateľ
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodOksana Avramenko
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodSergiy Kalmykov
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45980683

FOREST LUX s.r.o. – tržby 458 tis. € – IČO 45980683