SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45989028

Ange Agency s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Chorvátsky Grob · od 2011
IČO
45989028
DIČ
2023190477
Sídlo
Šúrska 1176/9, 900 25 Chorvátsky Grob
firmy v okolí

KonateľIng. Martina Hreňová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ange Agency s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorvátsky Grob, v registri od 13. 1. 2011. Vo vedení firmy: Martina Hreňová. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−4,9 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4442. z 5 403 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2014
−5 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015+33 %2016+8 %2017+3 %2018−19 %2019+7 %2020−2 %2021−35 %2022+80 %2023−20 %2024−16 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2022, +80 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,0 %
    +75,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    8,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 067 €18 996 €22 539 €28 272 €15 712 €24 026 €24 531 €23 006 €28 340 €27 479 €25 367 €19 030 €—
Výsledok hospodárenia1 092 €−13 254 €−15 671 €−3 500 €−16 845 €6 853 €−4 558 €−12 013 €−6 581 €−6 510 €−3 777 €−15 750 €−16 050 €
Aktíva spolu12 267 €5 122 €16 366 €23 760 €23 909 €36 215 €26 667 €29 335 €40 518 €51 292 €22 554 €33 802 €59 544 €
Vlastné imanie−122 545 €−123 636 €−110 382 €−94 712 €−91 212 €−74 367 €−81 220 €−76 662 €−64 649 €−58 068 €−51 558 €−47 782 €−31 928 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20211. 11. 202029. 6. 20192. 7. 201829. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4442. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023190477
platiteľ od 20. 3. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Šúrska 1176/9, 900 25 Chorvátsky Grob
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 69958/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Chorvátsky Grob.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • montáž a demontáž nábytku z hotových dielcov,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2011
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla,od 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 19 tis. € · posledná 16. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254442. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023190477
  3. 13. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45989028

Ange Agency s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 45989028