V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
MAGNUM TRANS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľovský Chlmec, v registri od 25. 1. 2011. Vo vedení firmy: János Szuchánszki. V roku 2025 mala firma zisk 0 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 4. 2012 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
12 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky3 z 12
- Najlepší rok2018, ×8,8
- Najslabší rok2019, strata 1 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 8 296 € | 600 € | — | 22 154 € | 53 684 € | 92 413 € | 122 583 € | 181 241 € | 354 006 € | 314 203 € | 480 271 € |
| Výsledok hospodárenia | 0 € | 1 241 € | −55 € | 0 € | −75 € | 2 655 € | −1 084 € | 3 322 € | 377 € | 11 149 € | 12 862 € | 19 911 € |
| Aktíva spolu | 5 000 € | 13 296 € | 4 945 € | 5 000 € | 4 925 € | 57 325 € | 3 916 € | 9 233 € | 45 823 € | 66 634 € | 76 893 € | 46 728 € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 6 241 € | 4 945 € | 5 000 € | 4 925 € | 7 655 € | 3 916 € | 3 322 € | 16 526 € | 16 149 € | 17 862 € | 24 911 € |
| Podané | 26. 5. 2026 | 17. 6. 2025 | 12. 6. 2024 | 30. 5. 2023 | 24. 6. 2022 | 29. 6. 2021 | 30. 10. 2020 | 28. 6. 2019 | 2. 7. 2018 | 29. 6. 2017 | 28. 6. 2016 | 30. 6. 2015 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 25. 1. 2011
- 15 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 26999/V
- Hlavná činnosť
- 46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
7 zapísaných činností
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
- administratívne službyod 2011
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) Vydavateľská činnosťod 2011
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom.od 2023
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 26. 5. 2026 · 6 záznamov
- 26. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 13. 6. 2023Nový spoločníkJános Szuchánszki, podiel 51 %
- 13. 6. 2023Nový spoločníkLászló Árpad Szekeres, podiel 24,5 %
- 13. 6. 2023Nový spoločníkAndrea Casoni, podiel 24,5 %
- 1. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023180918
- 25. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 26. 5. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45989648