SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45994137

DUKAC s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2011
IČO
45994137
DIČ
2023168983
Sídlo
Jahodná 2325/6, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľDušan Kacvinský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DUKAC s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 5. 1. 2011. Vo vedení firmy: Dušan Kacvinský. V roku 2025 mala firma tržby 240 tis. € (−20,3 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať142. z 828 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
240 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2013
+139 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+57 %2015−19 %2016−26 %2017+132 %2019+0 %2020+7 %2021+23 %2022−4 %2023−40 %2024+81 %2025−20 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +132 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,8 %
    −9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,5 %
    −5,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920172016201520142013
Tržby240 372 €301 439 €166 350 €275 777 €286 399 €233 726 €217 944 €217 944 €93 889 €127 357 €157 431 €100 393 €
Výsledok hospodárenia5 427 €9 147 €967 €886 €1 371 €−4 046 €−2 265 €5 615 €−7 233 €4 353 €1 632 €2 383 €
Aktíva spolu69 505 €53 721 €99 571 €95 814 €97 281 €58 814 €57 994 €65 874 €119 824 €51 461 €74 540 €51 619 €
Vlastné imanie10 076 €4 649 €−3 531 €−3 612 €−3 127 €−2 721 €1 325 €9 205 €3 590 €11 783 €7 430 €5 797 €
Podané28. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202023. 3. 201822. 3. 201830. 6. 201612. 8. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
142. z 828 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023168983
platiteľ od 19. 1. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jahodná 2325/6, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23876/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
16231 Výroba stavebnostolárska a tesárska
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov s interiérovod 2011
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2011
  • Tesárstvood 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba stavebnostolárska a tesárska — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 9 tis. € · posledná 20. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PopradDodatok NP—20. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PopradDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy9 tis. €25. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025142. z 828
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba stavebnostolárska a tesárska).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba stavebnostolárska a tesárska s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45994137

DUKAC s.r.o. – tržby 240 tis. € – IČO 45994137