SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46007601

EMBROCOM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2011
IČO
46007601
DIČ
2023182183
Sídlo
S. H. Vajanského 1, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľLadislav Rozsnyó

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EMBROCOM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 25. 1. 2011. Vo vedení firmy: Ladislav Rozsnyó. V roku 2025 mala firma tržby 246 tis. € (−31,4 %) a zisk 63 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať76. z 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
246 tis. €
Za rok
−31 %
Od 2014
+365 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+35 %2016+35 %2017+25 %2018−22 %2019+53 %2020−17 %2021+17 %2022+7 %2023+8 %2024+124 %2025−31 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +124 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,8 %
    +4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,4 %
    −20,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,9 %
    −8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,5 %
    −10,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby245 713 €357 944 €160 128 €148 658 €139 418 €118 946 €143 294 €93 906 €119 701 €95 877 €71 240 €52 883 €—
Výsledok hospodárenia63 385 €76 492 €1 765 €2 502 €7 764 €−5 102 €−6 443 €−9 220 €29 065 €25 429 €12 160 €2 559 €9 673 €
Aktíva spolu318 758 €270 234 €223 043 €252 331 €164 251 €128 436 €180 702 €132 005 €164 651 €99 345 €63 585 €37 921 €46 503 €
Vlastné imanie215 270 €152 957 €76 465 €74 700 €72 199 €64 434 €69 536 €75 980 €85 200 €56 135 €30 706 €18 808 €16 249 €
Podané31. 3. 202631. 3. 202526. 6. 202429. 6. 202329. 6. 20222. 6. 202130. 9. 202029. 3. 20193. 5. 201828. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
76. z 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023182183
platiteľ od 15. 2. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
S. H. Vajanského 1, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 28247/N
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
14190 Výroba ostatných odevov a doplnkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • odevná výrobaod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných odevov a doplnkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 9. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 14190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202576. z 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných odevov a doplnkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 2. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023182183
  3. 25. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných odevov a doplnkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46007601

EMBROCOM, s.r.o. – tržby 246 tis. € – IČO 46007601