SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46010025

GASTROTOP BYTČA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2011
IČO
46010025
DIČ
2023177673
Sídlo
Daxnerova 9, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Mgr. Jana Kušová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GASTROTOP BYTČA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 21. 1. 2011. Vo vedení firmy: Jana Kušová a Veronika Kušová. V roku 2025 mala firma tržby 398 tis. € (+13,7 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať770. z 3 934 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
398 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2015
+78 %
0200 tis.400 tis.2015—2016−29 %2017+7 %2018−3 %2019+0 %2020−2 %2021−24 %2022+22 %2023+112 %2024+11 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +112 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,6 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby398 005 €349 928 €314 065 €147 852 €121 328 €160 614 €164 042 €164 042 €169 443 €158 740 €223 173 €
Výsledok hospodárenia6 473 €7 029 €4 089 €2 816 €−23 697 €−11 868 €1 865 €−101 220 €78 611 €48 275 €38 793 €
Aktíva spolu524 350 €509 653 €543 866 €545 090 €595 974 €642 425 €689 644 €737 540 €397 930 €213 491 €53 512 €
Vlastné imanie154 151 €147 678 €140 649 €136 560 €133 744 €157 441 €169 309 €167 444 €168 664 €90 053 €41 778 €
Podané30. 6. 202611. 7. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202211. 7. 202216. 12. 202019. 7. 201912. 2. 201812. 5. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
770. z 3 934 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023177673
platiteľ od 1. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Daxnerova 9, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 1. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 54097/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • donášková službaod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2011
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2011
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 25. 8. 2015

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025770. z 3 934
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

123 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 123.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2019Presun sídlaDaxnerova 9 Žilinapredtým Veľká Okružná 43 Žilina
  3. 6. 1. 2015Nový spoločníkIng.Mgr. Jana Kušová, podiel 50 %
  4. 6. 1. 2015Nový spoločníkVeronika Kušová, podiel 50 %
  5. 1. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023177673
  6. 21. 1. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46010025