SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46016902

ANV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46016902
DIČ
2023255443
Sídlo
Ilkovičova 2961/3, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľIng. Mgr. Márk Jónás

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 27. 4. 2011. Vo vedení firmy: Márk Jónás. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−49,3 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať20. z 107 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−49 %
Od 2013
+2813 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2013—2014×10,92015+76 %2016+69 %2017+15 %2018+85 %2019+175 %2020−42 %2021+14 %2022+5 %2023+27 %2024−66 %2025−49 %
  • Najlepší rok
    2014, ×10,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,1 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,9 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 105 750 €2 182 253 €6 372 074 €5 019 271 €4 789 118 €4 212 893 €7 218 514 €2 620 819 €1 415 552 €1 233 443 €729 152 €413 229 €37 958 €
Výsledok hospodárenia11 131 €30 209 €117 739 €104 300 €95 908 €84 503 €158 384 €149 372 €75 114 €69 124 €4 715 €90 128 €23 049 €
Aktíva spolu3 175 878 €3 339 507 €3 489 955 €5 888 347 €4 629 435 €4 392 816 €3 306 168 €1 804 317 €720 699 €486 667 €452 299 €237 800 €98 822 €
Vlastné imanie1 019 044 €1 007 914 €977 706 €859 967 €755 667 €659 759 €575 256 €416 871 €267 499 €192 385 €123 262 €118 547 €28 418 €
Podané28. 6. 202629. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202126. 10. 202025. 6. 201923. 6. 20182. 6. 20176. 3. 201630. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
20. z 107 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023255443
platiteľ od 25. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ilkovičova 2961/3, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72615/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26510 Výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
98450051CXC487D84H87
ACTIVE
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Prepojené firmy

20 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 19 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností · 14 ukončených činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,od 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2011
  • reklamné a marketigové služby,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 1,6 mil. € · posledná 25. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Hlavné mesto SR BratislavaZámenná zmluva č. 038807642500, ktorej predmetom sú pozemky v k.ú. Podunajské Biskupice, parc. č. 2914/319, 2914/333, a nasl. vo vlastníctve hlavného mesta a pozemky parc. č. 2914/208, 2914/206, 2914/210, 2914/110 a 1587/17 vo vlastníctve spol. ANV, s.r.96 tis. €25. 11. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26510), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202520. z 107
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 3. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Márk Jónás
  3. 7. 3. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Márk Jónás
  4. 19. 5. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Márk Jónás
  5. 15. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Márk Jónás
  6. 1. 3. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Márk Jónás
  7. 28. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Mgr. Márk Jónás
  8. 18. 1. 2022Nový spoločníkAd Vitam, s.r.o., podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46016902

ANV, s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 46016902