SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46021116

SeeSense, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kežmarok · od 2011
IČO
46021116
DIČ
2023200454
Sídlo
Kostolné námestie 36, 060 01 Kežmarok
firmy v okolí

KonateľJohn Nigel Christopher Paine+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SeeSense, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, v registri od 3. 2. 2011. Vo vedení firmy: John Nigel Christopher Paine a Jana Paine. V roku 2025 mala firma tržby 309 tis. € (−35,2 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať516. z 1 682 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
309 tis. €
Za rok
−35 %
Od 2013
+513 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+24 %2015−21 %2016+106 %2017+9 %2018−21 %2019+141 %2020+39 %2021−45 %2022+121 %2023+36 %2024−2 %2025−35 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +141 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,5 %
    −5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,0 %
    −19,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,6 %
    −12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,7 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby308 960 €476 844 €485 057 €355 854 €160 869 €290 844 €209 663 €86 912 €110 269 €101 091 €49 072 €62 340 €50 409 €
Výsledok hospodárenia−4 786 €19 324 €38 553 €36 041 €3 389 €15 656 €6 310 €−2 970 €4 568 €4 629 €2 101 €−886 €455 €
Aktíva spolu183 714 €197 514 €186 483 €160 383 €185 858 €74 008 €68 642 €52 593 €70 727 €37 455 €14 149 €12 440 €—
Vlastné imanie119 987 €124 774 €105 450 €66 897 €40 162 €36 773 €21 117 €14 807 €17 777 €12 852 €8 223 €6 121 €—
Podané26. 6. 202630. 6. 202528. 3. 202429. 6. 202324. 3. 202230. 3. 202129. 3. 202030. 3. 20192. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
516. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023200454
platiteľ od 4. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kostolné námestie 36, 060 01 Kežmarok
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 23991/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kežmarok.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025516. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2023Záložné právoveriteľ: Slovenská sporiteľňa
  3. 17. 11. 2022Nový spoločníkJohn Nigel Christopher Paine, podiel 50 %
  4. 4. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023200454
  5. 3. 2. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46021116

SeeSense, s.r.o. – tržby 309 tis. € – IČO 46021116