SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46022848

INEXSTA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2011
IČO
46022848
DIČ
2023220771
Sídlo
Kúpeľná 1/1002, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľJozef Balík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INEXSTA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 9. 3. 2011. Vo vedení firmy: Jozef Balík. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € (−25,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6677. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2013
−93 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+86 %2015+3 %2016−59 %2017−77 %2018−35 %2019×7,42020−54 %2021−76 %2022−66 %2023+219 %2024−2 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    −19,5 %
  • Najlepší rok
    2019, ×7,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    37,8 %
    +25,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,9 %
    +6,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,3 %
    +6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,3 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby15 230 €20 467 €20 849 €6 540 €19 440 €80 828 €177 642 €24 069 €37 190 €159 393 €391 644 €380 879 €205 187 €
Výsledok hospodárenia5 762 €2 554 €1 390 €−442 €2 008 €2 243 €3 175 €3 067 €−4 752 €16 005 €13 818 €13 608 €−21 725 €
Aktíva spolu43 321 €37 178 €34 466 €33 058 €35 681 €34 002 €49 060 €57 450 €73 730 €93 105 €105 034 €107 271 €71 608 €
Vlastné imanie41 455 €35 692 €33 138 €31 748 €32 190 €30 182 €27 939 €24 764 €21 698 €26 450 €10 484 €−3 334 €−16 943 €
Podané11. 3. 202630. 6. 202530. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201831. 3. 201731. 3. 201628. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6677. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023220771
platiteľ od 8. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kúpeľná 1/1002, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19828/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • sťahovacie službyod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2011
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 19. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256677. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 10. 2023Nový spoločníkJozef Balík, podiel 100 %
  3. 8. 6. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023220771
  4. 9. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46022848

INEXSTA s. r. o. – tržby 15 tis. € – IČO 46022848