SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46033076

COMWOY SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým BENE CREDIT, s.r.o.

IČO
46033076
DIČ
2023188310
Sídlo
Kavyľová 30A, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJUDr. Roman Prihoda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

COMWOY SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 2. 2011. Vo vedení firmy: Roman Prihoda. V roku 2025 mala firma tržby 218 tis. € (+26,0 %) a zisk 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať47. z 248 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
218 tis. €
Za rok
+26 %
Od 2014
−48 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+33 %2016−2 %2017+28 %2018−47 %2019−42 %2020−47 %2021+105 %2022−41 %2023+91 %2024−33 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,5 %
    +15,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,9 %
    +19,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,7 %
    +16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,5 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby217 588 €172 647 €257 172 €134 796 €227 855 €111 123 €209 792 €363 034 €690 748 €539 399 €551 058 €415 309 €—
Výsledok hospodárenia33 803 €140 €33 230 €−2 767 €51 148 €881 €16 083 €56 389 €118 105 €31 404 €9 933 €4 470 €11 082 €
Aktíva spolu202 976 €159 915 €178 392 €163 626 €266 724 €166 934 €184 649 €164 346 €256 761 €104 447 €125 856 €198 345 €582 882 €
Vlastné imanie169 458 €135 655 €135 515 €102 286 €145 052 €93 905 €93 024 €76 940 €179 992 €61 888 €30 485 €20 552 €16 082 €
Podané16. 6. 202610. 2. 202526. 6. 202430. 3. 202320. 6. 202230. 3. 202130. 3. 202031. 3. 201927. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
47. z 248 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023188310
platiteľ od 1. 3. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kavyľová 30A, 841 04 Bratislava
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 168794/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5520 Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BENE CREDIT, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • masérske službyod 2011
  • zasielateľstvood 2011
  • murárstvood 2011
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202547. z 248
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (turistické a iné krátkodobé ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2025Zápis konečného užívateľa výhodJUDr. Roman Prihoda
  3. 28. 4. 2018Nový spoločníkRoman Príhoda, podiel 100 %
  4. 20. 2. 2012Nový člen vedeniaRoman Prihoda, konateľ
  5. 7. 2. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia turistické a iné krátkodobé ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46033076

COMWOY SK, s.r.o. – tržby 218 tis. € – IČO 46033076