SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46044175

Dr.Max 2 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46044175
DIČ
2023202280
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Dr.Max 2 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 23. 2. 2011. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš. V roku 2025 mala firma tržby 4,1 mil. € (+12,1 %) a zisk 91 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať31. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4,1 mil. €
Za rok
+12 %
Od 2013
+477 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+169 %2015+35 %2016+28 %2017−16 %2018+17 %2019+15 %2020−23 %2021+2 %2022+5 %2023+1 %2024+19 %2025+12 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,7 %
  • Najlepší rok
    2014, +169 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,6 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,6 %
    +2,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,2 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 135 583 €3 688 497 €3 103 166 €3 081 507 €2 932 798 €2 877 889 €3 758 815 €3 275 500 €2 790 878 €3 331 824 €2 603 101 €1 930 644 €717 276 €
Výsledok hospodárenia90 539 €51 177 €50 127 €67 301 €29 606 €38 011 €31 304 €73 313 €20 556 €34 303 €54 977 €27 052 €−190 800 €
Aktíva spolu1 361 762 €1 228 422 €1 033 355 €1 048 982 €843 129 €760 147 €750 730 €992 231 €1 113 811 €1 054 227 €673 024 €489 549 €419 395 €
Vlastné imanie514 112 €423 573 €372 396 €322 269 €254 968 €225 362 €187 351 €156 047 €82 734 €62 177 €−104 126 €−159 103 €−186 155 €
Podané26. 6. 202626. 3. 202519. 3. 202422. 3. 202321. 3. 202218. 3. 202114. 3. 202021. 3. 201922. 3. 201829. 3. 201722. 3. 201624. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
31. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
25 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 7. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 27205/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • vydavateľská činnosťod 2011
  • finančný a operatívny leasingod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
posledná 2. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202531. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

272 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 272.

História zmien

Posledná zmena 11. 7. 2026 · 16 záznamov

  1. 11. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  2. 11. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
  3. 10. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 12. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
  6. 12. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichal Vrzgula
  7. 1. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Marián Jánoš, MBA, konateľ
  8. 22. 11. 2022Nový spoločníkDr.Max Holding SK, a.s., podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46044175

Dr.Max 2 s.r.o. – tržby 4,1 mil. € – IČO 46044175