SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46044400

AutoPreliačiny s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2011
IČO
46044400
DIČ
2023209947
Sídlo
Košická 13079, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľJán Nazad+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AutoPreliačiny s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 19. 2. 2011. Vo vedení firmy: Ján Nazad a Marek Pločica. V roku 2025 mala firma tržby 633 tis. € (−57,0 %) a stratu 96 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať290. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
633 tis. €
Za rok
−57 %
Od 2013
+91 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−52 %2015×7,62016−71 %2017−39 %2018−58 %2019×32,22020−86 %2021+62 %2022−52 %2023+182 %2024+64 %2025−57 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,5 %
  • Najlepší rok
    2019, ×32,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -15,2 %
    −43,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -9,2 %
    −43,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -8,8 %
    −38,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,1 %
    −10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby632 567 €1 471 964 €898 909 €318 567 €660 862 €408 733 €2 931 827 €91 122 €215 598 €350 875 €1 203 131 €158 318 €331 150 €
Výsledok hospodárenia−96 400 €418 888 €258 653 €−23 445 €216 097 €−98 971 €657 223 €255 706 €−55 749 €−56 665 €−387 965 €7 026 €17 068 €
Aktíva spolu1 091 306 €1 438 029 €1 022 629 €831 925 €881 284 €468 338 €1 217 631 €137 551 €130 272 €133 878 €321 164 €150 950 €152 717 €
Vlastné imanie1 047 050 €1 229 471 €810 583 €551 931 €575 376 €359 279 €458 250 €−198 973 €−453 445 €−397 696 €−341 030 €46 935 €39 885 €
Podané31. 3. 202624. 3. 202526. 3. 202430. 3. 202329. 3. 202229. 6. 202119. 8. 202030. 6. 20193. 4. 201830. 6. 201729. 6. 20162. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
290. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023209947
platiteľ od 27. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 13079, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24086/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • odstraňovanie preliačin karosérií automobilov spôsobených ľadovcom (krupobitím) špeciálnou technológiouod 2011
  • opravy karosériíod 2011
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2011
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2024
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 4. 11. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025290. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 3. 2025Presun sídlaKošická 13079 Prešovpredtým Košická 28 Prešov
  3. 27. 9. 2022Nový spoločníkJán Nazad, podiel 50 %
  4. 27. 9. 2022Nový spoločníkMarek Pločica, podiel 50 %
  5. 1. 1. 2021Presun sídlaKošická 28 Prešovpredtým 91 Víťazovce
  6. 27. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023209947
  7. 19. 2. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46044400

AutoPreliačiny s.r.o. – tržby 633 tis. € – IČO 46044400