SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46046259

NILS Slovensko, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2011
IČO
46046259
DIČ
2023203369
Sídlo
Nový Svet 4768/27, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMarcel Nevedel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NILS Slovensko, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 23. 2. 2011. Vo vedení firmy: Marcel Nevedel. V roku 2025 mala firma tržby 156 tis. € (−1,4 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať379. z 1 596 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
156 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+34 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+13 %2015+32 %2016+1 %2017−16 %2018+25 %2019−2 %2020−29 %2021−8 %2022+47 %2023+11 %2024−17 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,2 %
    +8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,2 %
    +6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,3 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,4 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby156 286 €158 482 €191 823 €172 743 €117 132 €127 735 €179 990 €183 243 €146 708 €173 872 €172 727 €130 873 €116 328 €
Výsledok hospodárenia19 086 €5 816 €15 326 €17 850 €−6 853 €−2 886 €18 877 €12 749 €14 457 €26 987 €10 957 €11 389 €−4 229 €
Aktíva spolu205 765 €181 692 €177 976 €173 282 €164 015 €157 848 €199 884 €167 381 €136 660 €114 643 €113 927 €98 503 €74 979 €
Vlastné imanie186 343 €167 257 €161 440 €146 114 €128 264 €135 115 €137 999 €119 123 €106 419 €91 962 €64 976 €54 019 €42 629 €
Podané15. 3. 202620. 2. 202510. 3. 202430. 3. 202328. 3. 202229. 3. 202130. 3. 202015. 3. 20191. 4. 201830. 3. 201730. 3. 201628. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
379. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023203369
platiteľ od 9. 3. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nový Svet 4768/27, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19715/S
Základné imanie
100 000 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025379. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2022Nový spoločníkNILS SPA, podiel 45 %
  3. 1. 9. 2022Nový spoločníkValman s.r.o., podiel 45 %
  4. 1. 9. 2022Nový spoločníkVladimir Laskovski, podiel 10 %
  5. 1. 11. 2018Nový člen vedeniaMarcel Nevedel, konateľ
  6. 23. 2. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46046259

NILS Slovensko, s.r.o. – tržby 156 tis. € – IČO 46046259