SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46058711

Hendricks & Mayers s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2011

predtým APPLEBY s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
46058711
DIČ
2023202093
Sídlo
Pramenistá 28/1003, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMgr. Erika Horečná

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hendricks & Mayers s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 24. 2. 2011. Vo vedení firmy: Erika Horečná. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2832. z 3 141 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2013
−90 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+70 %2015+34 %2016−11 %2017+27 %2018−23 %2019−46 %2020+6 %2021+34 %2022−6 %2023−93 %2024+40 %2025−23 %
  • Najlepší rok
    2014, +70 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -48,5 %
    +40,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -42,6 %
    +26,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,0 %
    −10,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 181 €5 427 €3 864 €57 424 €61 158 €45 493 €43 074 €79 168 €103 055 €81 111 €91 423 €68 386 €40 332 €
Výsledok hospodárenia−21 167 €−22 131 €−22 837 €−9 220 €−793 €−10 609 €3 504 €−126 €46 068 €24 646 €36 186 €20 553 €15 807 €
Aktíva spolu49 650 €31 856 €81 351 €80 475 €112 399 €119 007 €96 242 €91 243 €90 793 €131 457 €117 804 €82 567 €48 596 €
Vlastné imanie43 688 €24 856 €46 987 €69 824 €79 045 €79 837 €90 446 €86 942 €87 068 €129 083 €104 437 €68 252 €47 699 €
Podané8. 2. 202622. 2. 202522. 2. 202418. 1. 20235. 2. 20224. 2. 20216. 2. 202022. 3. 20195. 3. 20183. 3. 201711. 3. 201631. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2832. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023202093
platiteľ od 20. 8. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pramenistá 28/1003, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 2. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 36241/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
EHJ Services s.r.o. · APPLEBY s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • počítačové službyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252832. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 2. 2026 · 9 záznamov

  1. 8. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 12. 2018Zmena obchodného menaHendricks & Mayers s.r.o.predtým EHJ Services s.r.o.
  3. 20. 8. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2023202093
  4. 8. 7. 2014Presun sídlaPramenistá 28/1003 Nitrapredtým Hlboká 1081/73 Nitra
  5. 5. 5. 2011Zmena obchodného menaEHJ Services s.r.o.predtým APPLEBY s.r.o.
  6. 5. 5. 2011Presun sídlaHlboká 1081/73 Nitrapredtým Námestie SNP 3 Banská Bystrica
  7. 5. 5. 2011Nový spoločníkMgr. Erika Horečná, podiel 100 %
  8. 6. 4. 2011Nový člen vedeniaMgr. Erika Horečná, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46058711

Hendricks & Mayers s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 46058711