SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46061827

Stage Riggers Group, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · od 2011
IČO
46061827
DIČ
2023231606
Sídlo
Zuby 459/19, 900 21 Svätý Jur
firmy v okolí

KonateľPavel Chmelan+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Stage Riggers Group, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, v registri od 4. 3. 2011. Vo vedení firmy: Pavel Chmelan a Norbert Karnay. V roku 2025 mala firma tržby 701 tis. € (−8,6 %) a zisk 121 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať28. z 1 127 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
701 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+717 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+20 %2016+53 %2017−35 %2018+53 %2019+104 %2020−65 %2021−1 %2022+172 %2023+53 %2024+69 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +21,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +172 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,2 %
    −8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,4 %
    −20,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,3 %
    −16,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,6 %
    +7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby700 963 €766 614 €453 620 €297 185 €109 087 €110 240 €318 935 €156 678 €102 166 €157 613 €102 800 €85 838 €
Výsledok hospodárenia120 504 €197 141 €102 412 €42 039 €5 228 €9 828 €21 265 €23 254 €−6 269 €21 944 €7 485 €4 010 €
Aktíva spolu788 857 €614 226 €432 122 €182 206 €140 058 €137 451 €161 171 €129 693 €117 638 €76 275 €50 011 €35 750 €
Vlastné imanie515 649 €445 144 €248 004 €145 591 €103 552 €98 324 €88 496 €67 232 €43 978 €50 247 €28 304 €20 819 €
Podané24. 6. 202629. 5. 202526. 6. 202427. 4. 20231. 6. 202223. 3. 202112. 3. 202020. 2. 201922. 3. 20181. 3. 201721. 3. 201616. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
28. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
33 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023231606
platiteľ od 15. 1. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zuby 459/19, 900 21 Svätý Jur
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 71171/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Jur.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práce,od 2011
  • služby súvisiace s produkciou audiozáznamov a videozáznamov,od 2011
  • služby požičovní,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • činnosť podnikateľských a organizačných poradcov,od 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla,od 2011
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 122 tis. € · posledná 7. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenské národné divadlo Rámcová zmluva o zabezpečení služieb —7. 4. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202528. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 2. 2014Presun sídlaZuby 459/19 Svätý Jurpredtým Jasovská 43/3185 Bratislava
  3. 15. 1. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023231606
  4. 4. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46061827

Stage Riggers Group, s. r. o. – tržby 701 tis. € – IČO 46061827