SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46063200

STRECHY ZACHAR, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ľubica · od 2011
IČO
46063200
DIČ
2023226744
Sídlo
Vrbovská 379/5, 059 71 Ľubica
firmy v okolí

KonateľKamil Zachar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STRECHY ZACHAR, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ľubica, v registri od 22. 3. 2011. Vo vedení firmy: Kamil Zachar. V roku 2025 mala firma tržby 301 tis. € (−24,5 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať62. z 249 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
301 tis. €
Za rok
−24 %
Od 2013
+177 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+36 %2015+92 %2016−47 %2017+78 %2018+64 %2019−44 %2020−9 %2021+45 %2022+90 %2023−72 %2024+135 %2025−24 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,8 %
  • Najlepší rok
    2024, +135 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,2 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,8 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,5 %
    +7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby301 362 €399 108 €170 015 €617 474 €324 189 €223 530 €244 843 €436 806 €266 036 €149 398 €283 833 €147 998 €108 990 €
Výsledok hospodárenia1 516 €3 479 €1 304 €5 222 €444 €1 044 €10 574 €15 536 €6 432 €5 983 €12 889 €−5 832 €−8 926 €
Aktíva spolu180 274 €147 297 €94 360 €−439 €164 920 €212 426 €152 871 €147 088 €109 929 €57 300 €83 919 €79 385 €42 226 €
Vlastné imanie69 425 €67 908 €64 430 €—57 905 €57 461 €56 415 €92 363 €30 305 €25 959 €37 920 €41 128 €32 218 €
Podané25. 6. 202630. 6. 202526. 6. 202430. 3. 202329. 3. 202211. 6. 202110. 5. 202016. 3. 201916. 3. 201818. 2. 20171. 3. 20169. 3. 201522. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
62. z 249 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023226744
platiteľ od 1. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vrbovská 379/5, 059 71 Ľubica
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24240/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43910 Pokrývačské práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ľubica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • tesárstvood 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pokrývačské práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
spolu 989 tis. € · posledná 9. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Astronomický ústav Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúciaZmluva o dielo č. 3/202623 tis. €9. 10. 2026
  • Obec Važeco o dielo uzatvorená podľa § 536 a nasl. Obchodného zákonníka354 tis. €3. 8. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202562. z 249
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pokrývačské práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2023Zápis konečného užívateľa výhodKamil Zachar
  3. 19. 1. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodKamil Zachar
  4. 4. 8. 2022Nový spoločníkKamil Zachar, podiel 100 %
  5. 8. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodKamil Zachar
  6. 1. 5. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023226744
  7. 22. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pokrývačské práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46063200

STRECHY ZACHAR, s.r.o. – tržby 301 tis. € – IČO 46063200