SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46064541

PARAGRANUM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľníky · od 2011
IČO
46064541
DIČ
2023219044
Sídlo
Hlavná 78/190, 930 11 Topoľníky
firmy v okolí

KonateľPharmDr. Hedviga Katonová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PARAGRANUM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľníky, v registri od 3. 3. 2011. Vo vedení firmy: PharmDr. Hedviga Katonová. V roku 2025 mala firma tržby 508 tis. € (+9,6 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať695. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
508 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2013
+41 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+4 %2015+2 %2016+1 %2017+1 %2018−2 %2019+3 %2020+14 %2021−2 %2022−5 %2023+7 %2024+3 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,9 %
  • Najlepší rok
    2020, +14 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,8 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,8 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,5 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,3 %
    +5,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby508 463 €463 980 €449 341 €419 208 €440 267 €448 243 €394 089 €381 258 €387 128 €384 289 €378 614 €372 742 €359 535 €
Výsledok hospodárenia24 322 €17 650 €17 475 €19 727 €27 101 €9 593 €−2 943 €11 045 €16 864 €9 933 €12 882 €16 735 €17 317 €
Aktíva spolu230 759 €246 434 €271 527 €267 376 €250 800 €226 907 €218 087 €210 671 €190 057 €175 289 €168 236 €155 862 €125 104 €
Vlastné imanie153 875 €177 702 €213 551 €196 075 €176 259 €149 106 €139 450 €142 334 €131 226 €114 302 €104 308 €91 367 €74 619 €
Podané5. 3. 202627. 2. 20256. 3. 20248. 3. 202310. 3. 202219. 3. 202126. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201724. 3. 201626. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
695. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023219044
platiteľ od 1. 4. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 78/190, 930 11 Topoľníky
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 27073/T
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľníky.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov "Lekáreň PARACELSUS"od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
posledná 27. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—28. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—22. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025695. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46064541

PARAGRANUM s.r.o. – tržby 508 tis. € – IČO 46064541