SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46065245

3E BIERDIE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vrútky · od 2011

predtým TREESERVICE s.r.o.

IČO
46065245
DIČ
2023208154
Sídlo
Martina Rázusa 2945/15, 038 61 Vrútky
firmy v okolí

KonateľIng. Emanuel Balažia+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

3E BIERDIE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vrútky, v registri od 2. 3. 2011. Vo vedení firmy: Emanuel Balažia, Miriam Balažiová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (+14,0 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať147. z 231 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2014
+143 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−97 %2019×93,72020−11 %2021−24 %2022+19 %2023+14 %2024−27 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2019, ×93,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,9 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,9 %
    +3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,3 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,6 %
    −12,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby37 271 €32 693 €44 787 €39 233 €32 888 €43 360 €48 711 €———520 €15 357 €—
Výsledok hospodárenia3 301 €2 118 €8 805 €−861 €−2 451 €−3 009 €13 647 €−851 €−568 €−660 €−1 128 €−5 511 €5 726 €
Aktíva spolu52 341 €61 745 €27 092 €28 599 €54 511 €63 720 €85 827 €2 709 €3 340 €3 909 €4 569 €7 661 €13 592 €
Vlastné imanie23 765 €20 464 €18 346 €9 541 €10 403 €12 853 €15 656 €2 009 €2 860 €3 427 €4 087 €5 215 €10 726 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202528. 3. 202424. 3. 202330. 3. 202227. 3. 202127. 3. 202024. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201728. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
147. z 231 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023208154
platiteľ od 5. 1. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Martina Rázusa 2945/15, 038 61 Vrútky
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 54329/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
1611 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TREESERVICE s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vrútky.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • skladovanieod 2011
  • prevádzka malých plavidielod 2011
  • sťahovacie službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1611), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025147. z 231
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 5. 2026Nový člen vedeniaLukáš Zungovský, konateľ
  2. 27. 5. 2026Nový spoločníkLukáš Zungovský, podiel 20 %
  3. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 19. 4. 2019Nový spoločníkIng. Emanuel Balažia, podiel 80 %
  5. 1. 4. 2019Nový člen vedeniaIng. Miriam Balažiová, konateľ
  6. 5. 1. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023208154
  7. 1. 10. 2018Nový člen vedeniaIng. Emanuel Balažia, konateľ
  8. 2. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46065245

3E BIERDIE, s.r.o. – tržby 37 tis. € – IČO 46065245