SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46072241

PARK - M, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2011
IČO
46072241
DIČ
2023208440
Sídlo
Kollárova 5781, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľDaniela Křížová+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PARK - M, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 3. 3. 2011. Vo vedení firmy: Daniela Křížová, Milan Matia a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 149 tis. € (−45,4 %) a stratu 63 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1931. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
149 tis. €
Za rok
−45 %
Od 2013
+26 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+45 %2015−31 %2016−34 %2017+7 %2018+20 %2019−2 %2020+21 %2021+36 %2022+19 %2023−3 %2024+46 %2025−45 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -42,0 %
    −2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -39,6 %
    +9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    201,0 %
    +56,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby149 061 €273 038 €186 932 €192 885 €162 421 €119 167 €98 310 €100 330 €83 598 €77 867 €117 512 €171 139 €117 947 €
Výsledok hospodárenia−62 680 €−108 655 €7 695 €5 542 €11 126 €15 692 €11 459 €16 928 €13 058 €−2 071 €15 584 €17 969 €26 398 €
Aktíva spolu158 445 €219 830 €116 587 €33 108 €45 391 €36 779 €28 498 €257 684 €255 672 €1 257 252 €34 465 €86 333 €164 083 €
Vlastné imanie−160 041 €−97 361 €18 989 €16 836 €22 420 €26 986 €22 284 €10 825 €−6 103 €−19 161 €−17 090 €−32 674 €−50 642 €
Podané9. 6. 202621. 3. 202526. 3. 202424. 3. 202324. 3. 202222. 3. 202117. 3. 202019. 3. 201921. 3. 201823. 3. 201729. 3. 201623. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1931. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023208440
platiteľ od 1. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kollárova 5781, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 54343/L
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 62 tis. € · posledná 22. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny MartinDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €22. 7. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251931. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 20 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 7. 2023Zápis konečného užívateľa výhodPhDr. Veronika Mogyorósi
  3. 21. 7. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Veronika Kulasová
  4. 15. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodAlex Matia
  5. 15. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodFilip Matia
  6. 17. 11. 2022Nový spoločníkFilip Matia, podiel 23,1 %
  7. 17. 11. 2022Nový spoločníkAlex Matia, podiel 23,1 %
  8. 1. 11. 2022Nový člen vedeniaFilip Matia, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46072241

PARK - M, s.r.o. – tržby 149 tis. € – IČO 46072241