SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46079289

POLYTHERMAL, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2011
IČO
46079289
DIČ
2023217449
Sídlo
Duchnovičova 1677/2, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľJozef Bončik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POLYTHERMAL, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 11. 3. 2011. Vo vedení firmy: Jozef Bončik. V roku 2025 mala firma tržby 281 tis. € (+41,3 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať773. z 3 304 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
281 tis. €
Za rok
+41 %
Od 2013
+513 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2015−100 %2017×248,42018−53 %2019×8,22020+87 %2021−36 %2022+3 %2023−5 %2024+80 %2025+41 %
  • Najlepší rok
    2017, ×248,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,6 %
    −3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    60,4 %
    −73,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,1 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,3 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby280 819 €198 679 €110 446 €116 851 €113 722 €176 893 €94 353 €11 558 €24 340 €—98 €45 820 €
Výsledok hospodárenia38 325 €33 722 €−1 396 €−7 187 €−30 820 €6 498 €19 853 €−18 639 €19 305 €−986 €−943 €−4 085 €
Aktíva spolu292 696 €159 555 €120 955 €160 284 €194 470 €241 419 €158 625 €66 678 €65 212 €42 168 €42 093 €13 535 €
Vlastné imanie63 493 €25 168 €−8 554 €−7 158 €28 €30 848 €24 350 €4 497 €23 136 €3 831 €4 816 €2 667 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202524. 6. 202429. 6. 202329. 6. 202228. 6. 202129. 9. 202028. 6. 201929. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201630. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
773. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023217449
platiteľ od 8. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Duchnovičova 1677/2, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 46502/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025773. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 8. 2023Presun sídlaDuchnovičova 1677/2 Humennépredtým Štefana Moyzesa 2132/24 Michalovce
  3. 18. 8. 2016Nový člen vedeniaJozef Bončik, konateľ
  4. 18. 8. 2016Nový spoločníkJozef Bončik, podiel 100 %
  5. 8. 6. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023217449
  6. 11. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46079289

POLYTHERMAL, s.r.o. – tržby 281 tis. € – IČO 46079289