SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46079882

MATHISON legal s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým ProServe, s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
46079882
DIČ
2023261515
Sídlo
EINPARK Offices, Einsteinova 33, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Oliver Majdúch+ 1 ďalšia osoba

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MATHISON legal s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 31. 3. 2011. Vo vedení firmy: Oliver Majdúch a Eva Schin Majdúchová. V roku 2025 mala firma tržby 764 tis. € (+35,4 %) a zisk 91 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
764 tis. €
Za rok
+35 %
0500 tis.1 mil.2013—2014—2015+117 %2016×7,82017+124 %2018+42 %2019+26 %2020+16 %2021+125 %2022+29 %2023+7 %2024+14 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2016, ×7,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,9 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,8 %
    −9,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,5 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,2 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby764 480 €564 572 €494 554 €462 676 €358 944 €159 496 €138 076 €109 727 €77 079 €34 356 €4 390 €2 027 €0 €
Výsledok hospodárenia90 948 €72 186 €10 200 €2 304 €13 175 €7 017 €17 903 €3 969 €10 437 €8 738 €3 083 €1 547 €0 €
Aktíva spolu467 365 €305 580 €217 313 €226 361 €145 724 €117 989 €110 067 €94 907 €32 550 €21 489 €11 346 €7 392 €5 365 €
Vlastné imanie246 878 €155 929 €83 744 €73 543 €71 238 €58 062 €51 045 €33 141 €29 171 €18 734 €9 996 €6 912 €5 365 €
Podané18. 6. 202630. 6. 202513. 8. 20245. 9. 202316. 11. 20221. 9. 20212. 11. 202025. 10. 201927. 9. 201829. 9. 201728. 9. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
43. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
28 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023261515
platiteľ od 10. 12. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
EINPARK Offices, Einsteinova 33, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 71909/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
SCHIN & MAJDÚCH legal s.r.o. · MAJDÚCH, advokátska kancelária s.r.o. · ProServe, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť · 8 ukončených činností

  • poskytovanie právnych služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 13. 7. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202543. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 18. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 11. 2024Presun sídlaEINPARK Offices, Einsteinova 33 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Galvániho 15/B Bratislava - mestská časť Ružinov
  3. 1. 3. 2022Zmena obchodného menaMATHISON legal s. r. o.predtým SCHIN & MAJDÚCH legal s.r.o.
  4. 1. 9. 2020Presun sídlaGalvániho 15/B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Galvániho 15/C Bratislava - mestská časť Ružinov
  5. 12. 1. 2017Zmena obchodného menaSCHIN & MAJDÚCH legal s.r.o.predtým MAJDÚCH, advokátska kancelária s.r.o.
  6. 12. 1. 2017Presun sídlaGalvániho 15/C Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Pri vinohradoch 155 Bratislava
  7. 12. 1. 2017Nový spoločníkJUDr. Ing. Eva Schin Majdúchová, podiel 50 %
  8. 12. 1. 2017Nový spoločníkMgr. Oliver Majdúch, podiel 50 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46079882

MATHISON legal s. r. o. – tržby 764 tis. € – IČO 46079882