SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46095284

R. K. SPRÁVA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým ACERA, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
46095284
DIČ
2023235346
Sídlo
Cintorínska 2371/30, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIvana Švorcová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

R. K. SPRÁVA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 30. 3. 2011. Vo vedení firmy: Ivana Švorcová. V roku 2025 mala firma tržby 23 tis. € a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1291. z 1 673 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
23 tis. €
Za rok
+161 %
Od 2013
−58 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×42015−0 %2016−67 %2017+46 %2018−82 %2019−95 %2024×9,92025+161 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,9 %
  • Najlepší rok
    2024, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    37,9 %
    −12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,7 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,5 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 724 €8 698 €————878 €18 305 €102 239 €70 223 €215 321 €215 633 €53 529 €
Výsledok hospodárenia6 714 €5 540 €−35 €0 €−651 €−811 €−4 230 €−27 151 €−10 904 €−5 €31 104 €17 754 €−10 €
Aktíva spolu19 374 €13 099 €5 544 €29 247 €29 247 €29 898 €30 787 €35 057 €64 765 €60 665 €68 311 €57 143 €33 467 €
Vlastné imanie17 720 €11 006 €5 465 €29 247 €29 247 €29 898 €30 708 €34 939 €64 009 €59 645 €66 738 €50 902 €33 147 €
Podané5. 3. 202610. 3. 202526. 6. 202410. 5. 202328. 3. 202230. 3. 202131. 3. 20201. 4. 20196. 3. 20188. 3. 201730. 3. 201625. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1291. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023235346
platiteľ od 9. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Cintorínska 2371/30, 811 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 71907/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ISMA TO s.r.o. · ACERA, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • služby súviasiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2011
  • počítačové služby,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2011
  • inžinierska činnosť - obstarávateľske služby v stavebníctve,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251291. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 4. 2026 · 10 záznamov

  1. 23. 4. 2026Nový spoločníkIvana Švorcová, podiel 100 %
  2. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 20. 7. 2023Zmena obchodného menaR. K. SPRÁVA s.r.o.predtým ISMA TO s.r.o.
  4. 20. 7. 2023Presun sídlaCintorínska 2371/30 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Páričkova 1090/3 Bratislava - mestská časť Ružinov
  5. 13. 7. 2023Nový člen vedeniaIvana Švorcová, konateľ
  6. 30. 11. 2022Zmena obchodného menaISMA TO s.r.o.predtým ACERA, s. r. o.
  7. 30. 11. 2022Presun sídlaPáričkova 1090/3 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Žitná 4 Bratislava
  8. 17. 2. 2019Zrušená registrácia DPH
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46095284

R. K. SPRÁVA s.r.o. – tržby 23 tis. € – IČO 46095284