SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46097651

EPS1 SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2011
IČO
46097651
DIČ
2023226326
Sídlo
Svätoplukova 5, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľOndrej Kačmár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EPS1 SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 24. 3. 2011. Vo vedení firmy: Ondrej Kačmár a Alena Gadušová. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−32,6 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať421. z 745 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2013
−8 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+51 %2015−0 %2016−8 %2017+21 %2018−31 %2019−28 %2020+4 %2021−46 %2022−19 %2023+52 %2024+136 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2024, +136 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -28,9 %
    −32,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -35,3 %
    −42,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,0 %
    +43,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby25 771 €38 216 €16 166 €10 623 €13 069 €24 180 €23 286 €32 460 €46 946 €38 848 €42 295 €42 423 €28 108 €
Výsledok hospodárenia−7 460 €1 437 €1 744 €−75 €−2 445 €−2 279 €−1 735 €−1 826 €−1 238 €−4 733 €−1 457 €−188 €−5 281 €
Aktíva spolu21 129 €20 476 €10 928 €6 969 €7 009 €10 654 €12 644 €12 374 €5 245 €958 €635 €2 653 €786 €
Vlastné imanie1 269 €10 166 €8 250 €6 505 €6 580 €9 031 €11 310 €−18 042 €−15 737 €−14 499 €−9 767 €−8 309 €−8 121 €
Podané30. 6. 202618. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 9. 20213. 11. 202030. 6. 201927. 6. 201830. 6. 201730. 3. 201629. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
421. z 745 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2023226326
platiteľ od 18. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätoplukova 5, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 27405/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96090 Ostatné osobné služby i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

30 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 19 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2011
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné osobné služby i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025421. z 745
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné osobné služby i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

32 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 32.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 5. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023226326
  3. 24. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné osobné služby i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46097651

EPS1 SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 46097651