SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46103708

RJ JURSTAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2011
IČO
46103708
DIČ
2023233542
Sídlo
Horelica 307, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľRadoslav Jurák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RJ JURSTAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 30. 3. 2011. Vo vedení firmy: Radoslav Jurák. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € (+201,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1517. z 3 312 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
+202 %
Od 2014
−76 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+35 %2016−63 %2017−0 %2018−67 %2019−72 %2020+16 %2021+1 %2022+75 %2023+31 %2024−38 %2025+202 %
  • Priemerný rast ročne
    −12,3 %
  • Najlepší rok
    2025, +202 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    +16,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,7 %
    +21,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,6 %
    +13,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,7 %
    −8,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby80 498 €26 673 €43 264 €33 109 €18 935 €18 684 €16 151 €56 996 €171 183 €171 797 €458 904 €340 448 €—
Výsledok hospodárenia2 960 €−3 343 €1 823 €−2 862 €−6 892 €164 €−21 985 €−222 €−1 029 €2 138 €5 925 €24 777 €29 841 €
Aktíva spolu44 782 €46 334 €32 620 €30 504 €34 294 €44 457 €63 407 €104 352 €127 583 €133 262 €168 531 €145 810 €164 104 €
Vlastné imanie30 569 €27 609 €30 952 €29 128 €31 991 €38 883 €38 719 €60 704 €60 925 €61 954 €59 816 €53 891 €29 114 €
Podané28. 3. 202622. 3. 202518. 3. 202411. 3. 202324. 3. 202222. 3. 202112. 3. 202025. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201715. 3. 201612. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1517. z 3 312 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023233542
platiteľ od 1. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horelica 307, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 54491/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • lešenárske práceod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 28. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251517. z 3 312
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 6. 2023Zápis konečného užívateľa výhodRadoslav Jurák
  3. 1. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023233542
  4. 30. 3. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46103708

RJ JURSTAV s.r.o. – tržby 80 tis. € – IČO 46103708