SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46105352

STAVMAT-POPRAD, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2011

predtým FLAK, s.r.o.

IČO
46105352
DIČ
2023240901
Sídlo
Teplická 4370, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľMiroslav Špitko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAVMAT-POPRAD, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 2. 4. 2011. Vo vedení firmy: Miroslav Špitko a Peter Hrubizna. V roku 2025 mala firma tržby 1,7 mil. € (−19,1 %) a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať163. z 3 928 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,7 mil. €
Za rok
−19 %
Od 2013
+282 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+7 %2015−8 %2016+58 %2017+7 %2018+40 %2019+8 %2020−10 %2021+24 %2022+63 %2023−28 %2024+42 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +63 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,2 %
    −5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,0 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 738 815 €2 150 316 €1 509 464 €2 090 217 €1 279 304 €1 030 721 €1 148 588 €1 061 393 €757 967 €711 337 €450 308 €489 343 €455 211 €
Výsledok hospodárenia32 007 €40 514 €11 621 €90 858 €20 173 €14 309 €15 806 €46 802 €17 818 €2 468 €8 230 €1 714 €4 669 €
Aktíva spolu1 051 003 €928 147 €866 753 €713 762 €640 232 €527 298 €564 016 €576 519 €525 920 €487 482 €257 837 €248 384 €146 571 €
Vlastné imanie263 242 €231 235 €287 810 €276 189 €185 332 €165 159 €150 850 €135 044 €106 060 €88 241 €25 773 €17 543 €15 830 €
Podané26. 3. 20266. 3. 20257. 3. 202428. 3. 20238. 3. 202225. 3. 202124. 3. 202029. 4. 201917. 3. 20189. 3. 201722. 3. 20162. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
163. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023240901
platiteľ od 27. 11. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Teplická 4370, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 24301/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
FLAK, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Záložné práva

5 záznamov v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva21. 9. 2026
    v prospech Všeobecná úverová banka, a.s.; skrátený názov: VÚB, a.s., Právna forma: Akciová spoločnosť, IČO: 31320155, Mlynské nivy 1, Bratislava 82990, Slovenská republika · istina 32 726 €
    Vec · 35461/2026
  • Registrácia nového záložného práva13. 8. 2025
    veriteľ neuvedený
    34494/2025
  • Registrácia nového záložného práva12. 7. 2024
    veriteľ neuvedený
    25683/2024
  • Registrácia nového záložného práva29. 7. 2022
    veriteľ neuvedený
    25377/2022
  • Registrácia nového záložného práva7. 4. 2022
    veriteľ neuvedený
    10909/2022

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 30. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025163. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 9. 2026 · 16 záznamov

  1. 21. 9. 2026Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  2. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 13. 8. 2025Záložné právo
  4. 12. 7. 2024Záložné právo
  5. 5. 8. 2022Nový spoločníkPeter Hrubizna, podiel 50 %
  6. 5. 8. 2022Nový spoločníkMiroslav Špitko, podiel 50 %
  7. 29. 7. 2022Záložné právo
  8. 7. 4. 2022Záložné právo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46105352

STAVMAT-POPRAD, s.r.o. – tržby 1,7 mil. € – IČO 46105352