SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46112090

VTZ, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štiavnička · od 2011
IČO
46112090
DIČ
2023226656
Sídlo
034 01 Štiavnička
firmy v okolí

KonateľMUDr. Soňa Johnová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VTZ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štiavnička, v registri od 24. 3. 2011. Vo vedení firmy: Soňa Johnová. V roku 2025 mala firma tržby 142 tis. € (+6,8 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať83. z 246 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
142 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2014
+633 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−27 %2016−22 %2017−26 %2018+1 %2019+19 %2020−62 %2021×4,32022×19,62023−64 %2024+14 %2025+7 %
  • Najlepší rok
    2022, ×19,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,7 %
    +8,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,5 %
    +20,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,4 %
    +19,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,4 %
    −28,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby141 609 €132 576 €116 568 €320 240 €16 336 €3 768 €9 871 €8 310 €8 234 €11 136 €14 195 €19 322 €—
Výsledok hospodárenia17 962 €5 321 €305 €675 €466 €539 €578 €143 €1 306 €606 €634 €2 664 €2 517 €
Aktíva spolu65 625 €67 149 €39 445 €112 710 €35 118 €19 879 €19 529 €19 496 €19 322 €18 010 €17 694 €16 737 €17 644 €
Vlastné imanie44 347 €26 384 €21 064 €20 759 €20 083 €19 617 €19 078 €18 500 €18 357 €17 051 €16 445 €15 811 €13 148 €
Podané26. 6. 202617. 3. 202513. 3. 202430. 3. 20232. 3. 202229. 6. 202113. 6. 202023. 6. 20191. 7. 201830. 5. 201730. 5. 201615. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
83. z 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023226656
platiteľ od 3. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
034 01 Štiavnička
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 3. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 54452/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7120 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štiavnička.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností · 10 ukončených činností

  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakovýchod 2011
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynovýchod 2011
  • oprava a kontrola požiarnych vodovodovod 2011
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • administratívne službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202583. z 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 4. 2025Presun sídla423 Štiavničkapredtým 114 Lysica
  3. 30. 4. 2025Nový spoločníkMUDr. Soňa Johnová, podiel 100 %
  4. 11. 3. 2025Nový člen vedeniaMUDr. Soňa Johnová, konateľ
  5. 20. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Patrik Šmehýl
  6. 15. 3. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Patrik Šmehýl
  7. 3. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2023226656
  8. 29. 10. 2021Presun sídla114 Lysicapredtým P. V. Rovnianka 5295/4 Martin - Záturčie
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46112090

VTZ, s.r.o. – tržby 142 tis. € – IČO 46112090