SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46117679

BE-STAV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46117679
DIČ
2023255641
Sídlo
Čsl. Parašutistov 9, 831 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľĽubomír Bergendi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BE-STAV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 4. 2011. Vo vedení firmy: Ľubomír Bergendi. V roku 2025 mala firma tržby 23 tis. € (−30,9 %) a zisk 741 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2557. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
23 tis. €
Za rok
−31 %
Od 2015
−40 %
020 tis.40 tis.2015—2016−13 %2017−66 %2018−1 %2019+136 %2020−37 %2021−29 %2022+63 %2023+23 %2024+44 %2025−31 %
  • Najlepší rok
    2019, +136 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,2 %
    −35,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    6,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby23 278 €33 698 €23 454 €19 045 €11 698 €16 521 €26 420 €11 197 €11 352 €33 799 €39 031 €——
Výsledok hospodárenia741 €12 977 €−1 467 €−1 679 €−13 562 €−10 288 €3 014 €−2 344 €−13 027 €−4 445 €1 429 €4 228 €5 736 €
Aktíva spolu11 913 €8 831 €9 575 €12 814 €5 013 €6 412 €32 131 €17 663 €16 778 €31 971 €11 991 €9 365 €8 436 €
Vlastné imanie7 769 €7 028 €−33 623 €−32 156 €−30 477 €−16 915 €−6 627 €−9 641 €−7 297 €5 730 €10 175 €9 228 €5 736 €
Podané2. 3. 202622. 3. 202526. 3. 202422. 3. 202324. 6. 202210. 5. 202125. 3. 202030. 6. 201924. 5. 201814. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2557. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023255641
platiteľ od 1. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čsl. Parašutistov 9, 831 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72137/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

45 zapísaných činností

  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252557. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 2. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023255641
  3. 11. 4. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46117679

BE-STAV, s.r.o. – tržby 23 tis. € – IČO 46117679