SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46130624

MIPOLAS, spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46130624
DIČ
2023238855
Sídlo
Tallerova 4, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMichal Polášek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIPOLAS, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 6. 4. 2011. Vo vedení firmy: Michal Polášek. V roku 2025 mala firma tržby 56 tis. € (+80,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať503. z 1 456 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
56 tis. €
Za rok
+81 %
Od 2013
+25 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+17 %2015−31 %2016+46 %2017+87 %2018−8 %2019−8 %2020+170 %2021−88 %2022−11 %2023−10 %2024+35 %2025+81 %
  • Najlepší rok
    2020, +170 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,7 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,5 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby56 188 €31 077 €22 968 €25 395 €28 627 €229 565 €84 936 €92 262 €100 020 €53 361 €36 552 €52 757 €45 090 €
Výsledok hospodárenia3 213 €1 531 €122 €−321 €−526 €6 721 €5 275 €23 873 €23 914 €10 675 €2 890 €4 231 €7 726 €
Aktíva spolu71 719 €40 872 €6 747 €6 528 €30 561 €59 504 €92 301 €107 911 €105 236 €39 563 €30 076 €42 020 €27 550 €
Vlastné imanie10 365 €7 152 €5 622 €5 179 €4 974 €17 496 €10 775 €29 747 €29 414 €16 175 €12 182 €17 018 €12 787 €
Podané24. 1. 202631. 1. 20253. 2. 202420. 2. 202326. 2. 20226. 2. 202124. 2. 202010. 3. 201920. 2. 201812. 2. 201723. 2. 201616. 4. 201527. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
503. z 1 456 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023238855
platiteľ od 1. 11. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tallerova 4, 811 02 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 189269/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6920 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • účtovné poradenstvo,od 2011
  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • kuriérske službyod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6920), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025503. z 1 456
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

941 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 941.

História zmien

Posledná zmena 24. 1. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 12. 2024Nový člen vedeniaMichal Polášek, konateľ
  3. 31. 12. 2024Nový spoločníkMichal Polášek, podiel 100 %
  4. 1. 11. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023238855
  5. 6. 4. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46130624

MIPOLAS, spol. s r. o. – tržby 56 tis. € – IČO 46130624