SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46130772

PRO MEDICAL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46130772
DIČ
2023238074
Sídlo
Nevädzová 17211/6E, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Husár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRO MEDICAL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 4. 2011. Vo vedení firmy: Vladimír Husár. V roku 2025 mala firma tržby 132 tis. € (−13,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1481. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
132 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
+168 %
0200 tis.400 tis.2014—2015−30 %2016+58 %2017+13 %2018+204 %2019+92 %2020−68 %2021+41 %2022−69 %2023+135 %2024+28 %2025−13 %
  • Najlepší rok
    2018, +204 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,5 %
    +3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,1 %
    −14,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby131 982 €151 815 €118 614 €50 544 €160 609 €113 936 €359 980 €187 381 €61 675 €54 780 €34 576 €49 220 €—
Výsledok hospodárenia7 078 €4 737 €10 435 €−139 €5 028 €1 350 €9 376 €15 586 €−146 €−1 376 €−24 399 €4 829 €−284 €
Aktíva spolu88 779 €109 101 €137 101 €96 816 €143 649 €201 301 €142 161 €124 593 €62 058 €80 521 €75 205 €67 535 €8 778 €
Vlastné imanie36 286 €29 208 €24 471 €14 036 €14 175 €9 146 €7 796 €−1 581 €−17 166 €−17 021 €−15 645 €8 754 €3 926 €
Podané28. 4. 202626. 3. 202523. 4. 202417. 6. 20232. 5. 202229. 6. 202115. 3. 20201. 4. 201919. 5. 20181. 5. 201731. 3. 201621. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1481. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023238074
platiteľ od 1. 11. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nevädzová 17211/6E, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72127/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • oprava, montáž a servis zdravotníckej techniky,od 2011
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,od 2011
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,od 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 390 tis. € · posledná 15. 7. 2019

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251481. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 4. 2026 · 7 záznamov

  1. 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Husár
  3. 13. 4. 2018Nový člen vedeniaIng. Vladimír Husár, konateľ
  4. 1. 11. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023238074
  5. 21. 6. 2013Presun sídlaNevädzová 17211/6E Bratislavapredtým Bučinová 8698/14 Bratislava - Vrakuňa
  6. 21. 6. 2013Nový spoločníkIng. Vladimír Husár, podiel 100 %
  7. 7. 4. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46130772

PRO MEDICAL s.r.o. – tržby 132 tis. € – IČO 46130772