SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46143271

Retalio s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sobrance · od 2011

predtým KUBAS s.r.o.

IČO
46143271
DIČ
2023243233
Sídlo
Tibavská 28/24, 073 01 Sobrance
firmy v okolí

KonateľJakub Kutka, DiS.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Retalio s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sobrance, v registri od 12. 4. 2011. Vo vedení firmy: Jakub Kutka, DiS.. V roku 2025 mala firma tržby 990 € a stratu 327 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3815. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
990 €
Za rok
—
02 tis.4 tis.2017—2018−100 %2019—2020—2021—2022—2023—2024—2025—
  • Najlepší rok
    2018, −100 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby990 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €3 258 €————
Výsledok hospodárenia−327 €−340 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €2 508 €0 €0 €−325 €−324 €
Aktíva spolu8 792 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €7 349 €5 388 €5 388 €5 388 €5 186 €
Vlastné imanie6 202 €6 529 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €6 869 €4 361 €4 361 €4 361 €4 686 €
Podané16. 3. 202625. 2. 202526. 2. 202412. 3. 202326. 2. 202228. 2. 202115. 2. 202016. 3. 201922. 3. 201825. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3815. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023243233
platiteľ od 17. 9. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tibavská 28/24, 073 01 Sobrance
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 27509/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KUBAS s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sobrance.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 7 ukončených činností

  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenieod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2025
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2025
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253815. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2023243233
  3. 1. 5. 2025Zmena obchodného menaRetalio s. r. o.predtým KUBAS s.r.o.
  4. 1. 5. 2025Presun sídlaTibavská 28/24 Sobrancepredtým 185 Krčava
  5. 1. 5. 2025Nový spoločníkJakub Kutka, DiS., podiel 100 %
  6. 22. 4. 2025Nový člen vedeniaJakub Kutka, DiS., konateľ
  7. 12. 4. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46143271

Retalio s. r. o. – tržby 990 € – IČO 46143271