SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46153446

PLATIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senica · od 2011
IČO
46153446
DIČ
2023261559
Sídlo
Janka Kráľa 739, 905 01 Senica
firmy v okolí

KonateľAthanasios Theodoridis

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PLATIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, v registri od 7. 5. 2011. Vo vedení firmy: Athanasios Theodoridis. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−2,7 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať203. z 247 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2016
−40 %
010 tis.20 tis.30 tis.2016—2017−6 %2018−3 %2019−7 %2020−8 %2021−50 %2022+52 %2023+10 %2024−6 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2022, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -21,8 %
    +0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby17 271 €17 747 €18 783 €17 080 €11 239 €22 330 €24 216 €26 031 €26 782 €28 636 €———
Výsledok hospodárenia−3 769 €−3 943 €194 €−1 554 €−8 393 €1 348 €3 667 €604 €−2 088 €−7 866 €−480 €−480 €—
Aktíva spolu1 812 €2 334 €2 361 €2 090 €1 008 €7 868 €5 310 €3 014 €2 667 €5 115 €4 520 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie−56 €714 €1 657 €1 463 €16 €5 705 €4 357 €690 €86 €2 174 €4 040 €4 520 €5 000 €
Podané5. 6. 202630. 5. 20252. 4. 202431. 3. 202318. 3. 202225. 6. 202111. 6. 202026. 6. 201928. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
203. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Janka Kráľa 739, 905 01 Senica
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 27456/T
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56290 Ostatné jedálenské služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senica.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • sprievodca cestovného ruchuod 2011
  • výroba cestovínod 2011
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajneod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné jedálenské služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025203. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné jedálenské služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2015Nový spoločníkAthanasios Theodoridis, podiel 100 %
  3. 7. 5. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné jedálenské služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46153446

PLATIA, s.r.o. – tržby 17 tis. € – IČO 46153446