SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46157191

PNEUINDUSTRA - HAK, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2011

predtým twoflower, s. r. o.

IČO
46157191
DIČ
2023275023
Sídlo
Priekopská 2003/30, 036 08 Martin
firmy v okolí

KonateľOndrej Hatala+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PNEUINDUSTRA - HAK, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 5. 5. 2011. Vo vedení firmy: Ondrej Hatala a Michal Kudlička. V roku 2025 mala firma tržby 100 tis. € (−0,4 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1691. z 4 717 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
100 tis. €
Za rok
−0 %
Od 2014
+785 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+249 %2016+9 %2017+5 %2018+42 %2019+42 %2020−41 %2021+54 %2022+16 %2023+3 %2024+3 %2025−0 %
  • Najlepší rok
    2015, +249 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,2 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,8 %
    −4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby100 010 €100 439 €97 120 €94 629 €81 919 €53 229 €90 705 €64 072 €45 261 €43 109 €39 399 €11 300 €—
Výsledok hospodárenia2 938 €3 162 €8 086 €9 104 €8 054 €4 145 €8 877 €6 657 €700 €995 €−973 €−3 123 €−69 €
Aktíva spolu52 144 €51 270 €40 736 €37 030 €23 403 €17 859 €32 759 €21 855 €11 672 €13 995 €4 623 €6 229 €3 553 €
Vlastné imanie28 801 €25 863 €22 701 €22 669 €13 565 €9 656 €14 304 €7 818 €1 161 €461 €−534 €440 €3 553 €
Podané1. 2. 20263. 2. 202528. 1. 202428. 1. 202318. 2. 20228. 3. 202114. 3. 202024. 2. 201922. 3. 201816. 3. 20175. 3. 201620. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1691. z 4 717 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023275023
platiteľ od 9. 6. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priekopská 2003/30, 036 08 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 62248/L
Základné imanie
5 010 €
Hlavná činnosť
47990 Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
twoflower, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojenýych s prenájmom,od 2011
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2011
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení,od 2011
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2011
  • spracovávanie rodokmeňov,od 2011
  • fotografické služby,od 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2011
  • výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251691. z 4 717
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 2. 2026 · 10 záznamov

  1. 1. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 12. 2024Nový spoločníkOndrej Hatala, podiel 80 %
  3. 24. 12. 2024Nový spoločníkIng. Michal Kudlička, podiel 20 %
  4. 16. 12. 2024Nový člen vedeniaIng. Michal Kudlička, konateľ
  5. 1. 1. 2016Presun sídlaPriekopská 2003/30 Martinpredtým Francúzskych partizánov 5 Martin
  6. 9. 6. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023275023
  7. 18. 3. 2014Zmena obchodného menaPNEUINDUSTRA - HAK, s. r. o.predtým twoflower, s. r. o.
  8. 18. 3. 2014Presun sídlaFrancúzskych partizánov 5 Martinpredtým ulica 29. augusta 11 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod mimo predajní, stánkov a trhov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46157191

PNEUINDUSTRA - HAK, s. r. o. – tržby 100 tis. € – IČO 46157191