SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46157573

Palace Café & Bowling, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitrianske Hrnčiarovce · od 2011
IČO
46157573
DIČ
2023271877
Sídlo
Kuhnová 643/8, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
firmy v okolí

KonateľPeter Kóňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Palace Café & Bowling, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitrianske Hrnčiarovce, v registri od 30. 4. 2011. Vo vedení firmy: Peter Kóňa. V roku 2025 mala firma tržby 189 tis. € (−14,6 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať467. z 1 275 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
189 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2013
+37 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−13 %2015−20 %2016−13 %2017−2 %2021−71 %2022×5,82023+46 %2024+11 %2025−15 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,7 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    32,9 %
    +28,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,1 %
    −24,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120172016201520142013
Tržby189 438 €221 744 €199 135 €136 214 €23 634 €82 160 €83 972 €96 152 €120 114 €137 786 €
Výsledok hospodárenia4 844 €5 512 €−2 542 €1 375 €−2 606 €−31 922 €−52 438 €−62 869 €−28 978 €−20 048 €
Aktíva spolu14 731 €119 335 €4 062 €17 483 €3 497 €12 098 €23 629 €49 436 €84 918 €110 186 €
Vlastné imanie4 844 €10 512 €2 458 €6 375 €2 394 €−142 229 €−110 307 €−57 869 €−23 978 €−15 048 €
Podané30. 6. 202618. 2. 20251. 7. 202430. 6. 202320. 2. 202430. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
467. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023271877
platiteľ od 11. 8. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kuhnová 643/8, 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 28930/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitrianske Hrnčiarovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 19. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025467. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 8. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023271877
  3. 30. 4. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46157573

Palace Café & Bowling, s. r. o. – tržby 189 tis. € – IČO 46157573