SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46158669

BestTransfer s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46158669
DIČ
2023263132
Sídlo
Račianska 1578/88b, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľRadoslav Kvačkaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BestTransfer s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 29. 4. 2011. Vo vedení firmy: Radoslav Kvačkaj. V roku 2025 mala firma tržby 131 tis. € (−8,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať36. z 123 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
131 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+72 %
0100 tis.200 tis.2014—2015+105 %2016−35 %2017−7 %2018+15 %2019+1 %2020+26 %2021−68 %2022+94 %2023+96 %2024−15 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    −4,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,4 %
    −26,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby131 170 €143 714 €169 924 €86 660 €44 704 €137 562 €109 540 €108 866 €94 463 €101 642 €157 003 €76 442 €—
Výsledok hospodárenia1 758 €8 471 €8 507 €7 551 €5 170 €−14 475 €4 898 €−13 656 €−10 809 €−18 882 €−4 170 €−3 429 €−4 378 €
Aktíva spolu149 109 €157 812 €159 895 €72 660 €31 308 €46 757 €94 667 €94 918 €95 766 €95 757 €95 231 €97 099 €106 442 €
Vlastné imanie27 621 €25 864 €17 392 €8 886 €1 334 €−25 835 €−11 361 €−16 259 €−2 602 €8 206 €27 928 €17 932 €20 545 €
Podané29. 3. 202610. 6. 20259. 6. 202425. 3. 202312. 6. 202226. 6. 20217. 9. 202030. 3. 201926. 3. 201825. 3. 201720. 3. 201617. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
36. z 123 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023263132
platiteľ od 8. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 1578/88b, 831 02 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72700/B
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49320 Taxislužba
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • Prevádzkovanie taxislužbyod 2017
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Taxislužba — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 11. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202536. z 123
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (taxislužba).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 1. 2019Nový spoločníkRadoslav Kvačkaj, podiel 100 %
  3. 14. 3. 2017Presun sídlaRačianska 1578/88b Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Furdekova 21 Bratislava
  4. 8. 6. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023263132
  5. 29. 4. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia taxislužba s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46158669

BestTransfer s. r. o. – tržby 131 tis. € – IČO 46158669