SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46158740

RECARE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011

predtým ECOCARE, s. r. o.

IČO
46158740
DIČ
2023259007
Sídlo
Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Ladislav Csizmár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RECARE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 3. 5. 2011. Vo vedení firmy: Ladislav Csizmár. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (+18,2 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať240. z 396 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
+18 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2014+295 %2015×7,22016−16 %2017−5 %2018−1 %2019−18 %2020+66 %2021−58 %2022+131 %2023−68 %2024+121 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2015, ×7,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,2 %
    +39,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -5,5 %
    +50,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    201,9 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 885 €34 590 €15 683 €49 429 €21 407 €51 117 €30 849 €37 456 €37 887 €39 710 €47 223 €6 540 €1 654 €
Výsledok hospodárenia−5 007 €−17 736 €−14 272 €11 055 €−11 835 €−2 126 €−35 463 €−7 631 €−6 680 €269 €−7 881 €−22 824 €−19 564 €
Aktíva spolu90 547 €31 466 €29 551 €60 101 €12 583 €46 896 €48 497 €58 079 €38 736 €49 948 €45 246 €37 701 €44 839 €
Vlastné imanie−92 306 €−87 299 €−69 563 €−55 291 €−66 347 €−54 512 €−52 386 €−16 923 €−9 292 €−2 612 €−2 881 €−69 433 €−46 609 €
Podané15. 6. 202615. 3. 202527. 2. 202423. 3. 20231. 3. 20228. 3. 202117. 3. 20205. 3. 201911. 5. 201822. 5. 201721. 3. 201624. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
240. z 396 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023259007
platiteľ od 25. 11. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 72760/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47910 Zásielkový predaj alebo predaj cez internet
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ECOCARE, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),od 2011
  • fotografické služby,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zásielkový predaj alebo predaj cez internet — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47910), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025240. z 396
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zásielkový predaj alebo predaj cez internet).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

965 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 965.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 7. 2025Presun sídlaLermontovova 911/3 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Vlárska 32 Bratislava
  3. 7. 2. 2014Zmena obchodného menaRECARE, s. r. o.predtým ECOCARE, s. r. o.
  4. 25. 11. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023259007
  5. 3. 5. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zásielkový predaj alebo predaj cez internet s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46158740

RECARE, s. r. o. – tržby 41 tis. € – IČO 46158740