SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46159541

SYNERG, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2011
IČO
46159541
DIČ
2023265145
Sídlo
Miškovecká 1025/16, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Gombík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SYNERG, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 17. 5. 2011. Vo vedení firmy: Peter Gombík. V roku 2025 mala firma tržby 171 tis. € (+131,5 %) a zisk 109 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1315. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
171 tis. €
Za rok
+132 %
0100 tis.200 tis.2014—2016—2017−99 %2021×856,32022+63 %2023+5 %2024−50 %2025+132 %
  • Najlepší rok
    2021, ×856,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    63,5 %
    +5,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,3 %
    +31,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,6 %
    +28,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,6 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby170 868 €73 799 €149 040 €142 063 €87 342 €———102 €7 249 €—0 €—
Výsledok hospodárenia108 514 €42 600 €100 064 €106 285 €15 751 €−3 072 €−1 669 €−3 206 €−2 666 €4 740 €−4 812 €−1 941 €5 137 €
Aktíva spolu243 150 €271 452 €234 585 €164 062 €29 907 €7 629 €6 913 €6 899 €6 873 €6 586 €1 047 €3 399 €6 589 €
Vlastné imanie229 528 €264 513 €221 913 €121 849 €15 565 €−186 €−713 €956 €2 161 €4 828 €87 €3 399 €5 340 €
Podané30. 3. 202626. 3. 202525. 3. 202413. 3. 202318. 3. 202221. 3. 202128. 4. 20206. 3. 201916. 3. 201813. 3. 20175. 3. 201613. 3. 201626. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1315. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023265145
platiteľ od 14. 6. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miškovecká 1025/16, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 27721/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2011
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2011
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2011
  • správa bytového, alebo nebytového fonduod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2011
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251315. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 10. 2020Nový spoločníkIng. Peter Gombík, podiel 100 %
  3. 13. 10. 2020Nový člen vedeniaIng. Peter Gombík, konateľ
  4. 17. 5. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46159541

SYNERG, s. r. o. – tržby 171 tis. € – IČO 46159541