SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46159703

KOLOMAŽ, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2011
IČO
46159703
DIČ
2023252088
Sídlo
M. Turkovej 30, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Daniela Bystrická

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KOLOMAŽ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 5. 2011. Vo vedení firmy: Daniela Bystrická. V roku 2025 mala firma tržby 91 tis. € (+136,3 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať225. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
91 tis. €
Za rok
+136 %
050 tis.100 tis.2019—2020−20 %2021+58 %2022+272 %2023+74 %2024−11 %2025+136 %
  • Najlepší rok
    2022, +272 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,3 %
    +119,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    9,3 %
    +56,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    125,3 %
    −45,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby90 672 €38 366 €43 290 €24 914 €6 690 €4 230 €5 300 €——————
Výsledok hospodárenia7 509 €−42 809 €−28 165 €−6 273 €2 334 €364 €152 €−7 €−1 680 €−730 €−480 €−481 €−24 €
Aktíva spolu80 526 €90 423 €151 153 €196 897 €13 471 €10 789 €10 454 €10 262 €10 749 €3 629 €4 359 €4 839 €4 840 €
Vlastné imanie−20 366 €−64 135 €−21 326 €6 839 €13 112 €10 778 €10 414 €1 462 €1 469 €3 149 €3 879 €4 359 €4 840 €
Podané29. 6. 202623. 6. 202513. 6. 202422. 6. 202329. 6. 202228. 6. 202129. 6. 202030. 5. 201926. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201631. 3. 201518. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
225. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2021
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. Turkovej 30, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 5. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 24435/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2011
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2011
  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • ozvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2011
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2011
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2023
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 459 tis. € · posledná 14. 1. 2025
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 168 tis. € · posledný 29. 1. 2020

Posledné zmluvy

  • Mestské divadloZmluva č. 2 2025 001 o usporiadaní divadelného predstavenia600 €14. 1. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025225. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 4. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Daniela Bystrická
  3. 29. 4. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodKamil Bystrický
  4. 27. 3. 2021Nový spoločníkIng. Daniela Bystrická, podiel 100 %
  5. 1. 2. 2021Nový člen vedeniaIng. Daniela Bystrická, konateľ
  6. 18. 10. 2019Zápis konečného užívateľa výhodKamil Bystrický
  7. 3. 5. 2011Presun sídlaM. Turkovej 30 Trenčínpredtým M. Turkovej 1732/30 Trenčín
  8. 1. 5. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46159703

KOLOMAŽ, s. r. o. – tržby 91 tis. € – IČO 46159703