SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46169016

Artemis Production s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Plavecký Mikuláš · od 2011

predtým Heliant, spol. s r. o.

IČO
46169016
DIČ
2023280534
Sídlo
Plavecký Mikuláš 263, 906 35 Plavecký Mikuláš
firmy v okolí

KonateľJakub Horňák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Artemis Production s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plavecký Mikuláš, v registri od 7. 6. 2011. Vo vedení firmy: Jakub Horňák. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a zisk 512 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1417. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
×5,3
03 tis.5 tis.8 tis.2014—2015−24 %2016−46 %2017−62 %2018−19 %2019−100 %2020—2021—2022—2023+30 %2024−56 %2025×5,3
  • Najlepší rok
    2025, ×5,3

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby7 459 €1 400 €3 190 €2 450 €0 €0 €0 €146 €180 €472 €875 €1 151 €
Výsledok hospodárenia512 €−483 €−1 073 €1 256 €0 €−13 €−253 €−421 €−737 €−858 €−850 €−1 682 €
Aktíva spolu1 316 €283 €211 €1 571 €0 €0 €40 €309 €496 €1 233 €1 999 €2 961 €
Vlastné imanie−3 858 €−4 370 €−3 887 €−2 814 €−4 070 €−4 070 €−4 058 €−3 805 €−3 384 €−2 647 €−1 789 €−939 €
Podané29. 6. 202627. 3. 202527. 3. 202431. 3. 20239. 2. 20225. 3. 202127. 2. 202020. 3. 201915. 3. 201816. 3. 201717. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1417. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Plavecký Mikuláš 263, 906 35 Plavecký Mikuláš
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 73642/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Heliant, spol. s r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Plavecký Mikuláš.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 8 ukončených činností

  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • fotografické službyod 2021
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2021
  • vedenie účtovníctvaod 2021
  • čistiace a upratovacie službyod 2021
  • administratívne službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251417. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 12. 2021Zmena obchodného menaArtemis Production s.r.o.predtým Heliant, spol. s r. o.
  3. 16. 12. 2021Presun sídlaPlavecký Mikuláš 263 Plavecký Mikulášpredtým Novodvorská 14 Bratislava
  4. 16. 12. 2021Nový spoločníkJakub Horňák, podiel 100 %
  5. 11. 11. 2021Nový člen vedeniaJakub Horňák, konateľ
  6. 7. 6. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46169016

Artemis Production s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 46169016