SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46211144

emst s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · od 2011
IČO
46211144
DIČ
2023294515
Sídlo
Jazerná 592/7, 927 01 Šaľa
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Šmotláková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

emst s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, v registri od 8. 6. 2011. Vo vedení firmy: Zuzana Šmotláková a Milan Šmotlák. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (−8,2 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať128. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
−8 %
Od 2014
+1132 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+78 %2016+10 %2017+122 %2018+88 %2019+45 %2020−41 %2021−3 %2022+31 %2023+24 %2024+21 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +25,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −3,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,5 %
    −17,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,2 %
    −9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,1 %
    +9,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 077 102 €1 173 928 €970 521 €779 660 €595 551 €613 092 €1 035 681 €716 672 €380 428 €171 503 €155 797 €87 395 €—
Výsledok hospodárenia10 641 €49 504 €108 287 €62 107 €87 052 €76 682 €23 245 €126 872 €48 300 €4 218 €14 109 €1 193 €920 €
Aktíva spolu486 197 €440 213 €472 498 €326 836 €320 866 €320 354 €375 490 €263 906 €149 294 €56 710 €51 263 €27 448 €7 886 €
Vlastné imanie194 173 €217 598 €191 756 €161 512 €238 605 €220 354 €185 749 €192 504 €74 631 €26 332 €22 114 €8 005 €6 812 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202527. 3. 202431. 3. 202311. 4. 202231. 3. 202130. 3. 202029. 3. 20193. 4. 201828. 3. 201714. 3. 201615. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
128. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023294515
platiteľ od 12. 4. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jazerná 592/7, 927 01 Šaľa
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 6. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 27622/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šaľa.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2011
  • počítačové službyod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • vydavateľská činnosťod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 2. 6. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025128. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 3. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Milan Šmotlák
  3. 15. 3. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Zuzana Šmotláková
  4. 12. 4. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023294515
  5. 8. 6. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46211144

emst s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 46211144