SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46212094

BLU production, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46212094
DIČ
2023283449
Sídlo
Ota Holúska 1A, 841 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľBronislava Balašková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BLU production, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 7. 6. 2011. Vo vedení firmy: Bronislava Balašková. V roku 2025 mala firma tržby 54 tis. € (+40,6 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 278 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
54 tis. €
Za rok
+41 %
Od 2013
−18 %
025 tis.50 tis.75 tis.2013—2014+13 %2015−30 %2016−44 %2017+6 %2018+16 %2019+23 %2020−33 %2021−5 %2022+30 %2023+5 %2024−1 %2025+41 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,6 %
  • Najlepší rok
    2025, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    56,0 %
    +11,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,1 %
    +4,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,6 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,9 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby53 719 €38 200 €38 500 €36 600 €28 057 €29 600 €44 200 €36 050 €30 970 €29 085 €52 146 €74 067 €65 369 €
Výsledok hospodárenia30 108 €16 896 €21 569 €17 001 €10 363 €19 954 €27 583 €19 079 €15 251 €−2 242 €18 883 €23 928 €18 337 €
Aktíva spolu285 062 €251 988 €231 283 €210 372 €190 584 €181 022 €163 170 €132 652 €114 581 €108 823 €109 749 €107 764 €81 478 €
Vlastné imanie271 185 €241 077 €224 181 €202 612 €185 610 €178 474 €158 520 €130 938 €111 859 €96 608 €98 850 €79 967 €56 039 €
Podané24. 6. 202624. 6. 202515. 4. 202416. 5. 202315. 6. 20229. 6. 202116. 6. 202025. 6. 201920. 6. 201828. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 278 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023283449
platiteľ od 1. 3. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ota Holúska 1A, 841 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 73618/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59110 Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • agentúrna činnosť - sprostredkovanie v oblasti kultúry,od 2011
  • služby súvisiace s produkciou filmov a videozáznamov,od 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2011
  • administratívne služby,od 2011
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení,od 2011
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2011
  • reklamné a marketingové služby,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 26. 6. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 278
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 9. 2016Presun sídlaOta Holúska 1A Bratislavapredtým Gercenova 33 Bratislava
  3. 1. 3. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023283449
  4. 7. 6. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46212094

BLU production, s.r.o. – tržby 54 tis. € – IČO 46212094