SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46216561

RacingBikes s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46216561
DIČ
2023333312
Sídlo
Vyšehradská 29, 851 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Anton Roller

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RacingBikes s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 8. 2011. Vo vedení firmy: Anton Roller. V roku 2025 mala firma tržby 834 tis. € (+38,5 %) a zisk 684 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať25. z 174 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
834 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2013
+505 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−18 %2015+165 %2016+65 %2017−74 %2018×4,62019+63 %2020−22 %2021−12 %2022+6 %2023+32 %2024−36 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,2 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,4 %
    −6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby834 081 €602 376 €934 824 €706 511 €667 772 €759 265 €977 693 €601 302 €131 312 €497 047 €300 722 €113 302 €137 778 €
Výsledok hospodárenia684 €1 422 €−170 183 €332 €12 037 €−137 238 €1 063 €3 129 €−132 285 €−46 305 €627 €3 154 €−12 409 €
Aktíva spolu1 323 630 €1 009 959 €734 700 €1 014 865 €565 045 €388 424 €410 411 €558 871 €366 840 €551 036 €495 170 €752 714 €504 542 €
Vlastné imanie365 686 €215 003 €43 398 €213 579 €213 373 €−128 047 €15 360 €317 633 €145 308 €277 594 €315 272 €314 643 €311 490 €
Podané25. 6. 202625. 6. 202529. 6. 202410. 1. 202431. 3. 202229. 6. 202114. 8. 202030. 6. 201926. 6. 201827. 6. 201728. 6. 201624. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
25. z 174 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023333312
platiteľ od 1. 1. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vyšehradská 29, 851 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 75000/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47640 Maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom vozidiel,od 2011
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2011
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2011
  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 30 tis. € · posledná 2. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47640), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202525. z 174
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 10. 2025Nový člen vedeniaMgr. Anton Roller, konateľ
  3. 23. 11. 2022Nový spoločníkAnton Roller, podiel 70 %
  4. 1. 1. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023333312
  5. 10. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so športovými potrebami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46216561

RacingBikes s. r. o. – tržby 834 tis. € – IČO 46216561