SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46248668

CHLADEX, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2011
IČO
46248668
DIČ
2023287398
Sídlo
Dubíkova 2, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIvan Kubík

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CHLADEX, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 22. 6. 2011. Vo vedení firmy: Ivan Kubík. V roku 2025 mala firma tržby 125 tis. € (+59,4 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať108. z 335 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
125 tis. €
Za rok
+59 %
Od 2013
−57 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+122 %2015−51 %2016+33 %2017+3 %2018+81 %2019−59 %2020+30 %2021−41 %2022−59 %2023−12 %2024−13 %2025+59 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,0 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    60,4 %
    −0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby124 956 €78 414 €89 643 €101 473 €249 718 €420 618 €323 212 €781 779 €431 613 €417 811 €315 051 €643 917 €290 175 €
Výsledok hospodárenia4 383 €1 631 €3 352 €2 301 €26 987 €1 589 €68 305 €44 465 €−108 960 €−37 717 €8 118 €−9 302 €−54 584 €
Aktíva spolu110 360 €104 838 €104 981 €113 043 €222 590 €290 474 €169 386 €251 681 €173 723 €142 007 €108 534 €183 075 €108 425 €
Vlastné imanie43 732 €40 980 €39 349 €37 792 €36 228 €7 477 €6 293 €−62 012 €−106 477 €−103 517 €−65 799 €−73 917 €−64 615 €
Podané31. 3. 20263. 4. 20253. 4. 20249. 7. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 201921. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201622. 6. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
108. z 335 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023287398
platiteľ od 1. 7. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dubíkova 2, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 6. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 29321/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33140 Oprava elektrických prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • montáž vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava elektrických prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 19. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33140), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025108. z 335
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava elektrických prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 4. 2019Zápis konečného užívateľa výhodIvan Kubík
  3. 22. 6. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava elektrických prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46248668

CHLADEX, s.r.o. – tržby 125 tis. € – IČO 46248668