SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46252185

K3-STAV s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rozhanovce · od 2011

predtým SIDARI s.r.o.

IČO
46252185
DIČ
2023306604
Sídlo
Slobody 8, 044 42 Rozhanovce
firmy v okolí

KonateľMagdaléna Hrubá+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

K3-STAV s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rozhanovce, v registri od 23. 7. 2011. Vo vedení firmy: Magdaléna Hrubá a Miroslav Hrubý. V roku 2025 mala firma tržby 26 tis. € (−25,6 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4560. z 6 701 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
26 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2014
−7 %
050 tis.100 tis.2014—2015+70 %2016+13 %2017−26 %2018+66 %2019+40 %2020−63 %2021−43 %2022−6 %2023−8 %2024+101 %2025−26 %
  • Najlepší rok
    2024, +101 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -33,3 %
    −38,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -78,1 %
    −87,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -20,2 %
    −23,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    74,1 %
    +8,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby26 010 €34 982 €17 365 €18 936 €20 042 €34 867 €93 000 €66 508 €40 020 €53 749 €47 554 €28 054 €—
Výsledok hospodárenia−8 651 €1 808 €375 €1 877 €−110 €505 €5 671 €−727 €4 472 €958 €5 925 €−7 191 €246 €
Aktíva spolu42 784 €57 057 €19 721 €20 083 €18 721 €27 646 €34 729 €33 706 €44 465 €56 055 €15 526 €14 907 €21 696 €
Vlastné imanie11 082 €19 733 €17 925 €17 550 €15 673 €15 783 €15 278 €9 607 €10 334 €5 862 €4 904 €−1 021 €6 169 €
Podané27. 6. 202628. 6. 20257. 6. 202428. 6. 202313. 5. 202226. 6. 202113. 9. 20205. 5. 20193. 3. 201821. 5. 20177. 2. 201629. 6. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4560. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023306604
platiteľ od 1. 11. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slobody 8, 044 42 Rozhanovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 28097/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SIDARI s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rozhanovce.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2011
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • administratívne službyod 2011
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2011
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254560. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMagdaléna Hrubá
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMiroslav Hrubý
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMagdaléna Hrubá
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Hrubý
  6. 16. 12. 2016Zmena obchodného menaK3-STAV s.r.o.predtým SIDARI s.r.o.
  7. 16. 12. 2016Nový spoločníkMagdaléna Hrubá, podiel 60 %
  8. 16. 12. 2016Nový spoločníkMiroslav Hrubý, podiel 40 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46252185

K3-STAV s.r.o. – tržby 26 tis. € – IČO 46252185