SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46253131

A1PROJEKT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2011
IČO
46253131
DIČ
2023294900
Sídlo
Štefániková 814, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľZdenko Medňanský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A1PROJEKT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 1. 7. 2011. Vo vedení firmy: Zdenko Medňanský. V roku 2025 mala firma tržby 151 tis. € (+24,1 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať677. z 1 674 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
151 tis. €
Za rok
+24 %
0100 tis.200 tis.2013—2014+152 %2015+59 %2016+216 %2017−15 %2018+36 %2019+108 %2020−25 %2021−13 %2022+9 %2023+43 %2024+16 %2025+24 %
  • Najlepší rok
    2016, +216 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,9 %
    +10,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -24,7 %
    +30,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    160,3 %
    +18,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby151 045 €121 747 €105 407 €73 966 €68 069 €78 191 €103 904 €49 977 €36 704 €43 211 €13 688 €8 601 €3 418 €
Výsledok hospodárenia−11 859 €−22 582 €288 €−20 505 €−14 692 €−4 090 €13 533 €−13 935 €−7 617 €−7 131 €−13 710 €−129 €−3 383 €
Aktíva spolu47 981 €40 650 €49 057 €38 375 €33 839 €47 286 €51 205 €28 059 €40 680 €15 074 €12 470 €11 928 €8 121 €
Vlastné imanie−28 940 €−17 082 €106 €−20 686 €−248 €14 444 €18 533 €−8 935 €−28 432 €−20 815 €−13 684 €25 €154 €
Podané29. 5. 202611. 6. 202528. 3. 202430. 3. 202329. 3. 202230. 6. 20218. 9. 20201. 4. 20195. 4. 201815. 3. 201730. 6. 201626. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
677. z 1 674 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023294900
platiteľ od 1. 11. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefániková 814, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 24746/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2011
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2011
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízmených stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2011
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
  • počítačové službyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 18 tis. € · posledná 30. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025677. z 1 674
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2023294900
  3. 1. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46253131

A1PROJEKT s. r. o. – tržby 151 tis. € – IČO 46253131