SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46264990

Enigmatic s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46264990
DIČ
2023304690
Sídlo
Gercenova 1154/1, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľKlaudia Nyáriová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Enigmatic s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 7. 2011. Vo vedení firmy: Klaudia Nyáriová. V roku 2025 mala firma stratu 340 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−340 €
Za rok
strata
−2 tis.02 tis.2014strata2015strata2016strata2017strata2018strata2019—2020+88 %2021−35 %2022+47 %2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    8 z 12
  • Najlepší rok
    2020, +88 %
  • Najslabší rok
    2023, strata 2 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—357 €—45 158 €18 200 €16 700 €14 725 €3 600 €—————
Výsledok hospodárenia−340 €−527 €−1 806 €1 144 €780 €1 196 €635 €−243 €−480 €−480 €−480 €−480 €—
Aktíva spolu9 058 €9 398 €9 537 €12 265 €6 826 €5 780 €4 173 €3 380 €3 560 €4 040 €4 520 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie3 919 €4 259 €4 786 €6 593 €5 448 €4 668 €3 472 €2 837 €3 080 €3 560 €4 040 €4 520 €5 000 €
Podané29. 3. 202623. 6. 202528. 6. 202424. 2. 202328. 6. 202229. 6. 202117. 8. 202030. 3. 201927. 6. 201829. 6. 201729. 6. 201624. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023304690
platiteľ od 12. 3. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gercenova 1154/1, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 74528/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2021
  • Dizajnérske činnostiod 2021
  • Fotografické službyod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 1. 2014Presun sídlaGercenova 1154/1 Bratislavapredtým Bohrova 1206/9 Bratislava
  3. 12. 3. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023304690
  4. 15. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46264990

Enigmatic s. r. o. – strata 340 € – IČO 46264990