SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46266402

E+M praktik s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46266402
DIČ
2023312599
Sídlo
Geologická 26, 821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľIng. Helena Dzúriková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

E+M praktik s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, v registri od 30. 7. 2011. Vo vedení firmy: Helena Dzúriková. V roku 2025 mala firma tržby 500 € a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6622. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
500 €
Za rok
+0 %
02 tis.4 tis.2014—2015−5 %2016+110 %2017+61 %2018+8 %2019−52 %2020−13 %2021+58 %2022−47 %2023−26 %2024−50 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2016, +110 %
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby500 €500 €1 000 €1 350 €2 532 €1 600 €1 830 €3 850 €3 552 €2 200 €1 050 €1 100 €
Výsledok hospodárenia−1 815 €−906 €27 €268 €1 441 €673 €700 €1 165 €18 €−3 544 €−11 826 €−13 023 €
Aktíva spolu3 239 €5 054 €5 628 €5 648 €5 397 €3 892 €3 218 €3 302 €2 686 €1 337 €1 308 €10 483 €
Vlastné imanie2 899 €4 714 €5 628 €5 601 €5 333 €3 892 €3 218 €2 518 €1 353 €−30 165 €−26 621 €−14 795 €
Podané11. 3. 202619. 6. 202529. 3. 202422. 3. 202321. 3. 202226. 3. 20215. 6. 202027. 3. 201930. 3. 201827. 4. 201724. 4. 201626. 4. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6622. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Geologická 26, 821 06 Bratislava - Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 7. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 74787/B
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním výlučne základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2011
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256622. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 7. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46266402

E+M praktik s. r. o. – tržby 500 € – IČO 46266402